عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

حاشیه‌های یک بازیگر سینما از اتفاقات تأسف‌بار در برزیل تا فرار از پوشیدن “چادر”

حاشیه‌های یک بازیگر سینما از اتفاقات تأسف‌بار در برزیل تا فرار از پوشيدن "چادر"Reviewed by Admin on Oct 19Rating: 5.0

حاشیه‌های یک بازیگر سینما از اتفاقات تأسف‌بار در برزیل تا فرار از پوشیدن “چادر

715

سرویس فرهنگی خودمونی – زهره مرادزاده: حاشیه‌های بازیگران سینما و تلویزیون همواره از فعالیت اصلی آنها در شغل خود، پررنگ‌تر و بیشتر است. البته این حاشیه‌ها در کم تجربه ‌ها بیشتر و در پیشکسوتان نزدیک به صفر کمتر است.

در سینمای ایران حاشیه‌ها زمانی اسف‌بارتر می شود که هنرپیشه های جوان و تازه کاری که با پول بیت المال در نظام جمهوری اسلامی چهره شدند و نان و نامی پیدا کردند؛ سر بزنگاه آنچه که نباید انجام بدهند را انجام می‌دهند!

حاشیه‌های مسافران فوتبالدوست(!) و سیگاری برزیل

از وایبر و فیس بوک و… که بگذریم در طی چند ماه اخیر یکی از هنرپیشه‌های تلویزیونی، بیش از استاندارد جهانی حاشیه دار شده؛ از سفر برزیل هنرپیشه‌ها گرفته تا سیگار کشیدن یکی از این هنرپیشه های خانم که صدقه سری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران حالا کلی هم برای خود طرفدار پیدا کرده، ضمن اینکه عکس اسف بار این خانم با یکی از هنرپیشه های آقا در برزیل را هم باید به آن اضافه کرد که البته در نهایت گفتند همه این عکس‌ها فتوشاپ بوده و ما در برزیل فقط داشتیم فوتبال می‌دیدم!

 

Afshari.ebadi_06

سه نما از خانم بازیگر در برزیل؛‌سفری با بودجه …

ماجرای برخورد تلویزیون و کیک تولد!

مطالب مرتبط:

البته بعد از آن هم حاشیه ‌ای مطرح شد مبنی بر اینکه تلویزیون قرار است با این عزیزکرده‌ها برخورد ویژه ای داشته باشد تا حساب کار دستشان بیاید… تا اینکه ماه رمضان شد و برنامه جشن رمضان شبکه تهران برای یکی از هنرپیشه ها روی آنتن زنده تلویزیون جشن تولد گرفت تا حسابی هم ایشان و هم مخاطبان به وجد بیایند.

ضمن اینکه تک تک این افراد به نوعی مورد توجه قرار گرفتند تا شایعه ها از بین برود و خدای نکرده این افراد دلخور نشوند… یکی هم به برنامه شبکه یک سیما که البته در عید قربان از شیراز پخش شد، دعوت شد تا از ماجرای استخر رفتن‌شان در برزیل تعریف کند!

القصه؛ این حاشیه ها تمام نشد تا اینکه اتفاق دیگری آن هم از سوی همان هنرپیشه حاشیه ساز (البته تکذیب شده در برزیل) اتفاق افتاد!

ماجرا از چه قرار بود

یکی از رسانه ها درباره حضور یکی از بازیگران سینما و تلویزیون این گونه نوشت: “مراسم جشن عید غدیر در شهر حاجی‌آباد مرکز شهرستان زرین‌دشت استان فارس، به خاطر قهر مهمان اصلی به بر هم ریختن سالن توسط حاضران منتهی شد.

“انصاف نیوز” در ادامه خبر داد: این مراسم که سه‌شنبه با بلیط‌فروشی و استقبال گسترده مردم در سالن ورزشی ۲۲ بهمن حاجی‌آباد برگزار شد، به علت تناقض محتوای برنامه با بیلبوردهای تبلیغاتی به هم خورد. در بیلبوردهای تبلیغاتی این مراسم که در سطح شهر نصب شده بود، نوشته شده بود که برنامه با حضور «نرگس محمدی» بازیگر نقش «ستایش» برگزار خواهد شد اما اتفاقاتی افتاد که علی‌رغم حضور این بازیگر در سالن، وی به روی سن نرفت.

در ابتدای مراسم، امام‌جمعه زرین‌دشت سخنرانی داشت که در پایان سخنان خود اعلام کرد که خانم نرگس محمدی امشب با چادر و حجاب برتر به روی صحنه خواهند آمد، اما نرگس محمدی پس از اطلاع یافتن از این سخنان، گفت که حجابش کامل است و با چادر به روی سن نخواهد رفت. اصرار بیش از حد برگزارکنندگان نیز تاثیری در تصمیم او نمی‌گذارد و این مساله باعث قهر این بازیگر از سالن می‌شود.

جمعیت زیاد حاضر در سالن که با وعده حضور نرگس محمدی بلیط تهیه کرده بودند وقتی متوجه شدند که قرار نیست ستایش به روی سن بیاید، شروع به اعتراض کردند که در این میان اعتراضات بالا گرفت و باعث زد و خورد و آسیب رساندن به وسایل سالن شد.”

 

اما درباره این اتفاق تاسف بار ذکر چند نکته ضروری است:

نکته اول درباره عملکرد امام جمعه محترم شهرستان مذکور

اینکه ایشان تاکید بر امر استفاده از چادر به عنوان حجاب برتر را دارند اقدامی قابل تقدیر است اما نه به اجبار؛ که این اقدام تا مرز بی حرمتی به حجاب پیش می رود و این بیشتر ضد تبلیغ است تا تبلیغ. می‌توان به حجاب نامتناسب ایراد گرفت، تذکر داد و حتی مانع حضور در صحنه مراسم نیز شد اما نمی توانیم آن را شرط قرار دهیم؛ هرچند از فحوای سخنان امام جمعه محترم اینگونه بر می‌آید که ایشان فقط یک پیشنهاد داده اند و اطرافیان از آن به عنوان اجبار استفاده کرده اند و به قول خودمان پیازداغ را زیاد کرده‌اند!

نکته دوم درباره هنرپیشه حاشیه‌ساز

عملکرد ایشان پس از به شهرت رسیدن و حجم حاشی‌های اطراف ایشان این شائبه را ایجاد می‌کند که ظاهرا بر اساس یک اتفاق به شهرت رسیده اند. هر چند کارنامه حاشیه‌ای این بازیگر تلویزیون حکایت از آن دارد که درگیر “ظواهر شهرت” شدن از سوی ایشان بدلیل ناپختگی اوست و به نظر می‌رسد این گونه رفتارها می‌تواند خطر استفاده ابزاری از شهرت را برای ایشان بیشتر هم بکند.

قطعا استفاده از چادر اجباری نیست، اما آیا شایسته‌تر نبود که ایشان به حرمت امام جمعه و حجاب برتر رفتار دیگری از خود نشان می‌داد؟ آیا استفاده از چادر برای یک بازیگر تا این اندازه دردآور است که سالن مراسم را ترک کند؟ آیا این هنرپیشه خانم در قبال هزینه ای که از سوی بیت المال کشور برای ایشان شده تا ایشان به شهرت برسند (که اتفاقا با همین چادر هم به شهرت رسیده) نمی‌توانست برخورد مناسب‌تری با چادر به عنوان حجاب برتر انجام دهند؟! هر چند ایراد اولیه با شخص امام جمعه است و پیشنهاد به یک فرد ناپخته دادن در جمع کثیر مردم موجب بروز چنین بی حرمتی شده است!

نکته سوم درباره صدا و سیما

در این روزهای پایانی عمر مدیریت فعلی صداوسیما، آقای ضرغامی و سایر مدیران رسانه ملی که روزهای آخرین سکانداری تلویزیون را تجربه می کنند، در مدت مدیریت خود چند هنرپیشه حزب اللهی به کشور معرفی کردند و چند فرد ناپخته مانند امثال ایشان را به شهرت رساندند؟ آیا اساسا راه برای ورود چنین افرادی باز است یا حزب اللهی‌ها؟ از آنها که گذشت، به امید آنکه شاید نفر بعد در این زمینه و موارد مشابه حساب شده تر عمل کند…

 
 
حاشیه‌های یک بازیگر سینما از اتفاقات تأسف‌بار در برزیل تا فرار از پوشیدن “چادر”
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.