خانه » خانواده » ازدواج و همسرداری » آمار ازدواج بین استان ها

آمار ازدواج بین استان ها

آمار ازدواج بین استان ها

Marriage

به گزارش خودمونی– علی‌اکبر محزون در مورد آمار هشت ماهه ازدواج و طلاق در کشور اظهار داشت: ۴۹٫۱ دهم درصد و قریب به نآیمی از ازدواج‌هایی که در کشور صورت گرفته است به ترتیب مربوط به ۷ استان، تهران،خراسان، خوزستان، فارس، آذربایجان شرقی، اصفهان و آذربایجان غربی بوده است.

محزون خاطرنشان کرد: در ۸ ماهه نخست امسال در کل کشور ۵۳۰ هزار و ۵۸۷ مورد ازدواج ثبت شده است که در استان تهران ۵۷ هزار و ۴۰۰ مورد، خراسان رضوی ۴۸ هزار و ۲۳۲ مورد، خوزستان ۳۷ هزار و ۶۸۷ مورد، فارس ۳۳ هزار و ۴۰۲ مورد، آذربایجان شرقی ۲۷ هزار و ۳۱۰ مورد، اصفهان ۲۸ هزار و ۷۳۰ مورد و آذربایجان غربی ۲۳ هزار و ۹۱۷ مورد بوده است.

وی بیان داشت: تهران با ۱۰٫۸ درصد بیشترین ازدواج را در کشور دارد و خراسان رضوی با ۹٫۱ درصد در رتبه دوم است.

محزون در مورد ثبت طلاق در کشور اظهار داشت: در ۸ ماهه نخست امسال ۵۰٫۹ درصد از طلاق‌ها مربوط به ۶ استان خراسان رضوی، خوزستان، قم، سمنان، بوشهر و اصفهان بوده است.

مدیر کل دفتر اطلاعات آمار و جمعیت ساوقت ثبت احوال کشور در مورد آمار طلاق در کشور اظهار داشت: در ۸ ماهه نخست امسال ۴۹ هزار و ۵۳۰ مورد در کشور طلاق ثبت شده که به ترتیب خراسان رضوی با ۱۷ هزار و ۳۹ مورد، خوزستان ۹ هزار و ۹۵۹ مورد، قم ۵ هزار و ۷۵۷ مورد، سمنان ۵ هزار و ۶۸۲ مورد، بوشهر ۵ هزار و ۱۲ مورد و اصفهان ۴ هزار و ۹۰۶ مورد در مقام اول تا ششم قرار دارند.

آمار ازدواج بین استان ها
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

قالب وردپرس
x

این مطالب را نیز ببینید!

طولانی ترین بوسه جهان

طولانی ترین بوسه جهانReviewed by Admin on Oct 3Rating: 5.0طولانی ترین بوسه جهان بوسه ای که ۴۶ ساعت و ۲۴ ...