عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

آمار ازدواج بین استان ها

آمار ازدواج بین استان ها

Marriage

به گزارش خودمونی– علی‌اکبر محزون در مورد آمار هشت ماهه ازدواج و طلاق در کشور اظهار داشت: ۴۹٫۱ دهم درصد و قریب به نآیمی از ازدواج‌هایی که در کشور صورت گرفته است به ترتیب مربوط به ۷ استان، تهران،خراسان، خوزستان، فارس، آذربایجان شرقی، اصفهان و آذربایجان غربی بوده است.

محزون خاطرنشان کرد: در ۸ ماهه نخست امسال در کل کشور ۵۳۰ هزار و ۵۸۷ مورد ازدواج ثبت شده است که در استان تهران ۵۷ هزار و ۴۰۰ مورد، خراسان رضوی ۴۸ هزار و ۲۳۲ مورد، خوزستان ۳۷ هزار و ۶۸۷ مورد، فارس ۳۳ هزار و ۴۰۲ مورد، آذربایجان شرقی ۲۷ هزار و ۳۱۰ مورد، اصفهان ۲۸ هزار و ۷۳۰ مورد و آذربایجان غربی ۲۳ هزار و ۹۱۷ مورد بوده است.

مطالب مرتبط:

وی بیان داشت: تهران با ۱۰٫۸ درصد بیشترین ازدواج را در کشور دارد و خراسان رضوی با ۹٫۱ درصد در رتبه دوم است.

محزون در مورد ثبت طلاق در کشور اظهار داشت: در ۸ ماهه نخست امسال ۵۰٫۹ درصد از طلاق‌ها مربوط به ۶ استان خراسان رضوی، خوزستان، قم، سمنان، بوشهر و اصفهان بوده است.

مدیر کل دفتر اطلاعات آمار و جمعیت ساوقت ثبت احوال کشور در مورد آمار طلاق در کشور اظهار داشت: در ۸ ماهه نخست امسال ۴۹ هزار و ۵۳۰ مورد در کشور طلاق ثبت شده که به ترتیب خراسان رضوی با ۱۷ هزار و ۳۹ مورد، خوزستان ۹ هزار و ۹۵۹ مورد، قم ۵ هزار و ۷۵۷ مورد، سمنان ۵ هزار و ۶۸۲ مورد، بوشهر ۵ هزار و ۱۲ مورد و اصفهان ۴ هزار و ۹۰۶ مورد در مقام اول تا ششم قرار دارند.

آمار ازدواج بین استان ها
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.