عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

مساله ای بنام عکس های یواشکی زنان + تصاویر

مساله ای بنام عکس های یواشکی زنان + تصاویرReviewed by Admin on Jun 5Rating: 5.0

[toggle title=”کلمات کلیدی” state=”close” ]

مساله ای بنام عکس های یواشکی زنان + تصاویر,عکس,عکس یواشکی,عکس یواشکی زنان,عکس بد حجابی,بد حجابی,عکس بد حجابی زنان,تصاویر یواشکی,یواشکی,تصویر یواشکی زنان,عکس های یواشکی زنان,

[/toggle]

 مساله ای بنام عکس های یواشکی زنان + تصاویر

خودمونی – سایت ضداسلامی «رادیو فرانسه» در مطلبی موهن با تیتر “عکس‌های یواشکی؛ این زنان از حجاب اجباری به تنگ آمده‌اند” نوشته است: «چند روزی است زنان ایرانی که اعتقادی به حجاب ندارند عکس های بی حجاب خود در خارج از خانه در صفحه ای در فیسبوک منتشر می کنند.

صفحه ای به نام آزادی های یواشکی. حالا صفحه ای در فیسبوک به ابتکار مسیح علی نژاد، روزنامه نگار، ایجاد شده تا زن های ایرانی که تجربه “آزادی های یواشکی” دارند عکس های خود را از این تجربه به همراه پیام و یا درد دلی ارسال کنند. حاصل بیش از ۷۰ هزار نفر است که طی چند روز به این صفحه پیوسته و روزانه ده ها زن ایرانی که در شهرها و مناطق مختلف ایران عکس های خود را، جایی که فرصت یافته اند روسری از سر بگیرند، ارسال می کنند.»!

مطالب مرتبط:

بنابر رصد “دیدبان خیبر”، در ادامه این مطلب اما مسیح علی نژاد، خبرنگار فراری، در عین تخریب و تخطئه فلسفه وجوب حجاب اسلامی برای بانوان، می نویسد: «من زمانی در صفحه فیسبوک خودم عکسی از خودم در حال رانندگی در ایران بدون روسری منتشر کردم و این پرسش را مطرح کردم که آیا زنان دیگری هم هستند که مانند من این “آزادی های یواشکی” را تجربه کرده باشد؟ و بعد عنوان کردم مایلید این تصاویر را منتشر کنیم یا خیر؟ نتیجه اینکه بسیاری از زن ها این تصاویر را برای من ارسال کردند، من از کسی نخواستم کشف حجاب کند، من به عنوان یک زن ایرانی می دانم اکثر زنان ایرانی که عقیده ای به حجاب ندارند حتما از این لحظه های یواشکی داشته اند، زنان ایرانی به خاطر مساله حجاب همه عاشق وزیدن باد لای موهای خود هستند و از آن لذت می برند. حالا بسیاری از زنان که تجربه این آزادی های یواشکی را داشته اند عکس هایشان را برای صفحه ارسال کرده اند، در واقع این صفحه فقط آینه جامعه ایران است»!؟

جالب این که همه ساله با توجه به نزدیک شدن به فصل گرم تابستان، روند اینچنین تبلیغات و فعالیت های ضداسلامی از سوی شبکه های معاند و ضدانقلاب تشدید شده و شیبی صعودی بخود می گیرد!

در این بین اما ضرورت اقدامات پیشگیرانه در جهت مقابله با این لجن پراکنان اهمیت مضاعفی پیدا می کند که اجرای تجمع پرشور و گسترده علیه مظاهر فساد و بی حجابی، طی هفته گذشته را می توان در همین راستا ارزیابی نمود.

با این وجود اما جای دارد تا دستگاه های مسئول فرهنگی همچون صداوسیما و ارشاد اسلامی و…، با رصد و پاتک زدن به چنین فضاهای نابهنجاری، گامی رو به جلو در جهت بالفعل نمودن شعار بالقوه سال ۹۳ به مضمون «فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی» بردارند.

مساله ای بنام عکس های یواشکی زنان + تصاویر
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.