عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

بی رحمانه ترین بازی یک پدر با فرزندانش

بی رحمانه ترین بازی یک پدر با فرزندانشReviewed by Admin on Nov 5Rating: 5.0

بی رحمانه ترین بازی یک پدر با فرزندانش

دارن سایکز، پدر ۴۴ ساله ۲ پسر کوچکش را با یک اسباب بازی فریب داد و آنها را در اتاق زیر شیروانی به دام انداخت و سپس اتاق را به آتش کشید.

به گزارش سرویس حوادث خودمونی به نقل از جام جم، چهارشنبه گذشته در تاریخ ۲۲ اکتبر، مردی به نام دارن سایکز دو پسرش را در اتاق زیر شیروانی خانه اش حبس کرد و سپس خانه را آتش زد.

 

بررسی ها حاکی از آن است که «سایکز»، دو پسرش به نام های جک ۱۲ ساله و پاول ۹ ساله را با یک قطار اسباب بازی که همیشه آرزویش را داشتند، فریب داد و آنها را به خانه خود کشاند. هنگامی که پسران کوچکش در اتاق زیر شیروانی در حال بازی با قطار بودند، او در اتاق را قفل می کند و خانه را با نفت به آتش کشید. کلیر سایکز، همسر سابق این مرد در مصاحبه ای گفت: بچه های کوچکم به وسیله پدر بی رحمشان مانند موشی در تله به دام افتاده بودند و راه فراری نداشتند.

 

پدر ۴۴ ساله و پسر کوچکتر «پاول» قبل از اینکه به بیمارستان برسند بر اثر شدت سوختگی جان خود را از دست دادند اما پسر بزرگتر «جک» که تلاش کرده بود تا از اتاق زیر شیروانی خود را نجات دهد دچار سوختگی های کمتری نسبت به پدر و برادرش شد. اما «جک» نیز بعد از ۵ روز مقاومت برای زنده ماندن سرانجام در روز دوشنبه ۲۷ اکتبر در حالی که مادرش شبانه روز بر بالینش بود، فوت کرد.

635505246229630818

مطالب مرتبط:

خانم سایکز گفت: چهارشنبه گذشته همسر سابقم، به فرزندانم پیغام داده بود که می خواهد چیز جذابی به آنها نشان دهد و آنها را غافلگیر کند.در ساعت ۶:۱۰ عصر روز چهارشنبه او فرزندانم را از خانه مادر بزرگشان سوار کرد و به خانه خود برد. خانم سایکز افزود: او اتاق زیر شیروانی را به شکل یک محل بازی درست کرده بود و به محض اینکه فرزندانم داخل اتاق شده بودند، درب را بست. پسران بی گناهم بدون آنکه بدانند پدر بی رحمشان چه نقشه شومی برای آنها ریخته است، مشغول بازی بودند که پدرشان درب را قفل می کند و خانه را به آتش می کشد.

 

او افزود: همسرم برای طلاق من مقاومت می کرد و با این کار غیر انسانی خود قصد داشت تنفر خود را به من نشان بدهد. او نباید این گونه به سرنوشت غم انگیز خانواده پایان می داد. من هر دقیقه تصویر کودکانم را می بینم که می خواهند از آتش بیرون بدوند و پله های زیر شیروانی را شلاق می زنند تا خود را بالا بکشند اما هیچ شانسی برای زنده ماندن ندارند.

مدارک و شواهد پلیس حاکی از آن است که آتش زدن خانه کاملا عمدی بوده است.آنها فرد دیگری را در ارتباط با این واقعه غم انگیز مقصر نمی دانند و طبق شواهد، «دارن سایکز» پدر فرزندان قاتل آنها است. خانم سایکز در ارتباط با همسر سابقش گفت: او از مشکلات روانی رنج می برد بنابراین اوایل امسال توانستم تا از آن مرد طلاق بگیرم و به همراه فرزندانم خانه او را ترک کردیم. دادگاه به او اجازه داده بود که ۵ ساعت در هفته می تواند فرزندانش را ملاقات کند.

 

خانم سایکز همچنین در ارتباط با آخرین ساعات زندگی پسر بزرگش اظهار داشت: قبل از اینکه «جک» دنیا را ترک کند، او را در میان بازوانم در آغوش گرفتم و به اوگفتم که او را بی نهایت دوست دارم. پسرم مرا با لبخند نگاه کرد و چند ثانیه بعد نور چشمانش برای همیشه خاموش شد. این مادر داغدار، در ارتباط با از دست دادن فرزندانش متن های غم انگیز و نفسگیری در شبکه اجتماعی خود پست کرد که مردمانی از سراسر جهان آن رادیدند.

 

او از والدین خواست تا هر لحظه از زندگیشان را که به عنوان یک خانواده درکنار هم هستند، گرامی بدارند چرا که هیچ انسانی نمی داند چه اتفاقی در اینده خواهد افتاد. او افزود: پسر بزرگم «جک»، یک نوازنده با استعداد بود که می توانست آینده درخشانی داشته باشد. همچنین پسر کوچکم «پاول»، پسر بازیگوش و شادی بود که دغدغه او کمک به انسان های دیگر بود.

بی رحمانه ترین بازی یک پدر با فرزندانش
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.