عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

جذاب و پرطرفدارترین سبک دکوراسیون داخلی در دنیا

جذاب و پرطرفدارترین سبک دکوراسیون داخلی در دنیا

جذاب و پرطرفدارترین سبک دکوراسیون داخلی در دنیا!!

دکوراسیون داخلی؛ سبک و مدل های بسیاری در جهان ی دکوراسیون دارد. چنانچه شما میخواهید دکوراسیون داخلی منزل تان را تغییر دهید؛ به شما توصیه می کنیم یکـی از سبک های پرطرفدار دکوراسیون داخلی زیر را انتخاب بکنید .

سبک های پرطرفدار و جذاب دکوراسیون داخلی در جهان

سبک دکوراسیون داخلی ایرانی

سبک دکوراسیون داخلی ایرانی

دکوراسیون داخلی سبک ایران دارای خصوصیات یی هست که از ارزشی ویِژه برخوردار است . خصوصیات یی چون طراحی مناسب؛ محاسبات دقیق؛ فرم درست پوشش؛ رعایت مسائل فنی و علمی در ساختمان؛ ایوان های رفیع؛ ستون های بلند و بالاخره تزئینات گوناگون که هر یک در عین آسانی معرف شکوه سبک ایرانی است .

سبک دکوراسیون داخلی مینیمالیسم

سبک دکوراسیون داخلی مینیمالیسم

ایـن سبک دکوراسیون داخلی نهایت صحت و دقت هست و هیچ چیزی بیش از میزان و زیادی نیست ؛ بدون زمینه ای گزاف و مجلل. همین طور که از اسم ایـن استایل معین است؛  اصرار ایـن سبک بر آسانی و بی آلایشی است. رنگ های مورد استفاده در ایـن سبک ممکن است بسیار تیره و خسته کننده یا روشن باشند؛ یا در بعضی مسائل ممکن است از رنگ های درخشان و نمایشی استفاده شود. اجزا و وسایل مورد استفاده در یک محل با طراحی داخلی مینیمالیست همین طور با اشکال هندسی مثل مربع؛ مستطیل و دایره می باشند؛ اما سطوح و ظواهر همه چیز صاف و آسان ؛ بدون جزئیات و بی آلایش است .

سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک

سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک

ایـن سبک دکوراسیون داخلی یک سبک پالوده؛ گسترش یافته؛ با جزئیات و ریزه کاری های فراوان که در ساختار مبلمان و وسایل روشنایی و غیره یافت خواهد شد. مبلمان و لوازم دیگـر حکاکی شده و منبت کاری شده می باشند . یک منزل با طراحی داخلی کلاسیک با چیزهای گلدار؛ و باگل و گیاه و اشکال افسانه ای مزین شده است .

سبک دکوراسیون داخلی روستیک

سبک دکوراسیون داخلی روستیک

سبک روستیک در فضاهای ویلایی کاربرد دارد و کوشش آن در به داخل مسکن کشیدن طبیعت خالص است . اما  ساختار خام و نپخته ای دارد و دارای اجزائی ناصاف و کمی زمخت است . مبلمان و وسایل روشنایی گاها از نماید ه درخت؛ تنه و شاخه ی درختان و الیاف و کنف ساخته می شوند. ایـن سبک در مسکن های ویلایی و کوهستانی و روستایی یافت خواهد شد.

سبک دکوراسیون داخلی ژاپنی

سبک دکوراسیون داخلی ژاپنی

چطور مسکن خود را به سبک ژاپنی طراحی بکنید ؟ مرتب کردن؛ کم کردن جزئیات و آسانی از ویژگیها بـار ز ایـن سبک است . عناصر ایـن سبک درب های کشویی؛ میزهای کوتاه؛ کف پوش های حصیری و رنگ های طبیعی و خنثی می باشند . همه چیز در ایـن سبک آسان و کاربردی است .

سبک دکوراسیون داخلی مراکشی

سبک دکوراسیون داخلی مراکشی

ایـن سبک بسیار جذاب و شور انگیز و اختصاصی  است .  رنگ های مورد استفاده در ایـن سبک آبی فیروزه ای کبود؛ سبز و سفید می باشند . عناصر بنیادی در ایـن سبک فرش ها؛ کاشی های زیبا به رنگ فیروزه ای؛ ظروف سنگی؛ فانوس و آثار فلزی می باشند . نوع کف پوش؛ سفالی به رنگ قرمزهست در سکوی های بیرون زده از دیوار جلوه ای ویِژه به فضا می بخشد. مبلمان در ایـن سبک از چوب های منبت کاری شده و مشبک می باشند . سایبان های نصب شده بر روی سکو ها و تخت ها یکـی دیگـر از عناصر زیبا در ایـن سبک است . استفاده از کاشی در ایـن سبک بسیار متداول است .

مطالب مرتبط:

سبک دکوراسیون داخلی چینی

سبک دکوراسیون داخلی چینی

سه اصل با ارزش در ایـن سبک دکوراسیون داخلی وجود دارد: سادگی؛ انرژی و طبیعت؛ که مهمترین اصل پیدا کردن محل مناسب برای هر وسیله است . کاربرد چوب به عنوان یک متریال طبیعی در ایـن سبک زیاد دیده خواهد شد. کاربرد اصول فنگ شویی (باد و آب). برقراری اعتدال بین انرژی ها یکـی دیگـر از ویژگیها سبک چینی است . عناصر با ارزش در فنگ شویی : آب؛ آتش؛ خاک؛ چوب و فلز می باشند . مهمترین اصل فنگ شویی پرهیز از انباشتگی و بی نظمی و اصل دیگـر دقت در رنگ محیط اطراف است .  گیاه بامبو به نحوی اعجاب انگیز هر ۵ اصل فنگ شویی را وارد محیط می نماید . رنگ های بنیادی کاربردی در ایـن سبک مشکی؛ طلایی؛ زرد و قرمز می باشند .

سبک دکوراسیون داخلی مصری

سبک دکوراسیون داخلی مصری

هنر مصری سبک هنر توصیفی است .  استفاده زیاد از سنگ های طبیعی مثل آهک و سایز های مکعبی؛ حجیم و خطوط مستقیم ستون های قطور و منقوش و پنجره های مشبک چوبی با رنگ تیره در معماری مصری و نوع ویِژه پرسپکتیو آن و همین طور استفاده از عناصر بـار زی مانند: مصطبه (مقابر اشرافی)؛ هیرو گلیف (بـار زترین نقوش دکواتیو مصری )؛ ستون های کوتاه و چاق؛ هیروگلیف؛ نقاشی ساکن و خشک؛ نقاشی پر رنگ و لعاب؛ نقاشی روی پاپیروس؛ نقش نماید ه کاری شده روی دیوار؛ رابطه نزدیک با طبیعت؛ لوتوس؛ آنخ (کلید زندگـی یا کلید نیل )؛ خدای مات؛ آنوبوس؛ خپری (سوسک بالدار)؛ آمن؛ وجت؛ ایارت؛ اوروبوروس؛ بست؛ کانوپیک؛ اوبلسیک. در دکوراسیون مصری وجود طاقچه هایی پر از اشیاء تزئینی و مجسمه و… دردل دیوار ها  جلوه خاصی به ایـن سبک بخشیده است .

سبک دکوراسیون داخلی هندی

سبک دکوراسیون داخلی هندی

رنگ در ایـن سبک یکـی از مهم ترین عنصرهاست . همه چیز با رنگ مفهوم خودشان را پیدا می کنند. استفاده از تزئینات کوچک مثل قلیان؛ شطرنج؛ چهل تکه های زردوزی شده؛ وجود مندیر (معبد خانگی)؛ وجود نقاشی ها و مجسمه های فیل (الهه ثروت). رنگ های زرد و قرمز و پرده های با شکوه از ویژگیها بـار ز ایـن سبک می باشند .

سبک دکوراسیون داخلی فرانسوی

سبک دکوراسیون داخلی فرانسوی

ایـن  سبک طرفدار نشاط؛ سر زندگـی و دلفریبی است .  سبک فرانسوی ترکیبی از دو سبک روستیک و سلطنتی است .  رنگ های قرمز؛ طلایی؛ آبی و سبز در ایـن زیاد به چشم می خورد. دیوارها اکثرا به رنگ سفید روشن رنگ آمیزی می شوند تا علاوه بر روشنی فضا جلوه ای ویِژه به وسایل ببخشد.گنجه های فرانسوی ساخته شده از چوب با حکاکی های زیبا یکـی دیگـر از ویژگیها ایـن سبک است .  مبلمان از جنس چوب با لبه هایی ابری شکل فضایی دل انگیز به ارمغان می آورد.

سبک دکوراسیون داخلی سوئدی

سبک دکوراسیون داخلی سوئدی

به علت زمستان های زیاد در سوئد کوشش برایـن هست که دکوراسیون طوری طراحی شود کهانعکاس دهنده نور طبیعی باشد. رنگ های سفید و آبی بسیار استفاده خواهد شد. پنجره های بزرگ که دارای نورگیر های زیادی می باشند ؛ شکوه خاصی به ایـن سبک بخشیده هست و جزئیات رنگی برای روح بخشیدن با ایـن فضا به کار برده خواهد شد.

سبک دکوراسیون داخلی اسپانیایی

سبک دکوراسیون داخلی اسپانیایی

در ایـن سبک تجمل و آسانی در کنار جلوه ای متضاد و اختصاصی به فضا می دهد. عناصر با ارزش در ایـن سبک فرش های بسیار زیبای رنگی؛ مبلمان چوبی از جنس گردوی منبت کاری شده با رویه چرم؛ کف پوش هایی از جنس سرامیک یا کاشی؛ پرده های پر نقش؛ تابلو های از رنگ روغنمی باشند . در بعضی از فضای مسکن از کف پوش ها و دیوار های آجری استفاده خواهد شد. طاقچه های بسیار قشنگی که بر روی آن شمایل های مذهبی قرار دارند فضایی مذهبی را خلق می کنند. تخت خواب ها به صورت کاناپه ای همراه با روتختی پنبه دوزی شده و ابریشم دوزی شده می باشند .شومینه همواره مرکز دقت هست که بر روی  آن اکثر تزئینات زیبا را قرار می دهند. دیوار ها اکثرا به رنگ عسلی یا قهوه ای کم رنگ می باشند .

سبک دکوراسیون داخلی انگلیسی

سبک دکوراسیون داخلی انگلیسی

ایـن سبک خود دارای چندین سبک هست که نام همه آنها از اسامی اشراف و ملکه ها گرفته شده است؛ مثل ویلیام مری؛ باهاوس؛ شرایتون؛ هپلوایت و چندیل. معین ات بنیادی ایـن سبک ها فرم دادن به پایه های صندلی و میز به شکل های گوناگون؛ مثل مارپیچ و شیاردار و اس شکل است .  استفاده از مدالها؛ نقاشی های پرتره؛ کاغذ دیواری های فاخر و استفاده از چوب درختان مثل اقاقیا از دیگـر معین ات ایـن سبک است .

جذاب و پرطرفدارترین سبک دکوراسیون داخلی در دنیا
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.