عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

این دختران برای برقراری روابط نامشروع عضو ارتش اسرائیل شده اند

این دختران برای برقراری روابط نامشروع عضو ارتش اسرائیل شده اند Reviewed by Admin on Aug 17Rating: 5.0

فساد جنسی در ارتش اسراییل,دخترانی که به خاطر رابطه جنسی در ارتش اسراییل هستند,استفاده از دختران در ارتش اسراییل

این دختران برای برقراری روابط نامشروع عضو ارتش اسرائیل شده اند 

123

به گزارش گروه اجتماعی”خودمونی” : طبق گزارش هایی منتشر شده در وزرات جنگ رژیم صهیونیستی، یک سوم از ارتش این رژیم از دختران تشکیل شده است.

این گزارش ها حاکی از آن است که ۳۴ درصد از ارتش اسراییل از دختران و زنان تشکیل شده که در ارتش های دنیا این رقم بی سابقه است چرا که اسراییل تنها ارتشی است که سربازی رفتن را برای دختران اجباری کرده و تنها دخترانی از سربازی مستثنی هستند که یا ازدواج کرده یا حامله هستند و یا تک دختر هستند.

تصاویر نیمه برهنه سربازان!

مطالب مرتبط:

گزارش های رسیده از مراکز پژوهشی اسراییل نشان می دهد دختران و زنان سرباز اسراییلی برای این رژیم کاربرد چند منظوره دارند.

یکی از این کاربردها بالا بردن روحیه نظامیان اسراییلی در هنگام جنگ است. به عنوان نمونه در جنگ اخیر این رژیم به غزه هنگامی که جنگ فرسایشی شد و سربازان اسراییلی موفقیتی در جنگ به دست نیاوردند تعدادی از سربازان دختر اسراییلی در صفحات فیس بوک با انتشار تصاویر نیمه برهنه خود از حمله به غزه دفاع کرده بودند.

رسوایی های جنسی

به گفته فلسطینیان، پس از عقب نشینی ارتش اسراییل از بخش هایی از نوار غزه، هنگامی که مردم به منازل و مکان های مخروبه خود باز گشتند شاهد آثار فساد جنسی در منازل خود بوده اند.

وجود وسایل جنسی، قرص های روانگردان و مشروبات الکلی که در داخل اتاق خواب فلسطینی ها یافت شده حاکی از اوج فساد در داخل ارتش اسراییل است که حتی در کوتاه ترین زمان ها و حتی لحظه جنگ مسایل جنسی و فساد در این ارتش ترک نشده است.

همچنین گزارش های رژیم صهیونیستی فاش کرده بسیاری از این دختران در روز مشغول خدمت در سربازی هستند و در شب موظف به تامین جنسی مقامات بالای خود می باشند.

این دختران برای برقراری روابط نامشروع عضو ارتش اسرائیل شده اند
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.