عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

پیکان وانت خوشگل آمد (+تصاویر)

پیکان وانت خوشگل آمد (+تصاویر)Reviewed by Admin on Mar 15Rating: 5.0

پیکان وانت خوشگل آمد (+تصاویر)

قیمت خودرو وانت پیکان هم اینک حدود ۱۴ میلیون تومان است و قیمت پیش بینی شده برای وانت پیکان آریسان زیر ۲۵ میلیون تومان است و میتوان به نوعی این اقدام را مشابه اقدام پیشین ایران خودرو برای فروش سمند با حدود قیمت حدود ۵۰ میلیون تومان است

پیکان وانت خوشگل آمد (+تصاویر)

مهمترین قسمت هر خودرویی موتور آن است که محرکه آن بوده و عامل تمایز یک خودرو با مدل دیگر است و با اطلاعیه جدید ایران خودرو مشخص شد که خودرو وانت آریسان، پیکان وانت فیس لیفت شده است نه خودروی جدید.
مطالب مرتبط:

بی شک متخصصان خودرو بر این باورند که خط تولید یک خودرو زمانی تعطیل می شود که کل خودرو به خصوص نیروی محرکه آن تغییر کند نه صرفا تجهیزات ظاهری و تزئینات.

در مشخصات وانت پیکان آریسون اعلام شده که «این وانت از موتور بنزینی و پایه گازسوز او. اچ. وی.جی. ۲ برخوردار است و استاندارد یورو ۴ را تامین می کند. دو مخزن ۳۵ لیتری گاز در اتاق آن نصب شده و از طریق دریچه در دسترس راننده قرار می گیرد.» که با مراجعه به سایت ایران خودرو و مشاهده مشخصات وانت پیکان(باردو) مشخص می شود که خودرو همان خودرو است اما با ظاهر زیبا!!

پیکان وانت خوشگل آمد (+تصاویر)
مشخصات وانت پیکان در سایت ایران خودرو

قیمت خودرو وانت پیکان هم اینک حدود ۱۴ میلیون تومان است و قیمت پیش بینی شده برای وانت پیکان آریسان زیر ۲۵ میلیون تومان است و میتوان به نوعی این اقدام را مشابه اقدام پیشین ایران خودرو برای فروش سمند با حدود قیمت حدود ۵۰ میلیون تومان است.

از سوی دیگر سردار مومنی رئیس پلیس راهور ناجا روز گذشته اعلام کرده بود وانت پیکان یکی از خودروهایی است که باعث بیشترین مرگ و میر در تصادفات است، خودرویی که مجهز به انواع تجهیزات ایمنی از جمله ترمز ضد قفل و کمربند ایمنی و غیره است حال باید دید این وانت پیکان جدید نیز سهمش در کشتار مردم را کم خواهد کرد یا نه؟

پیکان وانت 48 سال پیش
پیکان وانت 48 سال پیش
پیکان وانت آریسان
پیکان وانت فعلی
پیکان وانت آریسان
پیکان وانت آریسان
پیکان وانت خوشگل آمد (+تصاویر)
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.