خانه » عکس

عکس

جزئیات پرونده دختر رئیس‌جمهور ازبکستان

۹۹۹۹

 جزئیات پرونده دختر رئیس‌جمهور ازبکستان   خودمونی :سخنگوی دادستانی کل ازبکستان امروز در جمع خبرنگاران گفت: موضوع اتهامات وارده به «گلنار کریم‌اوا» و رابطه وی با گروه‌های جنایی در حال بررسی بوده و وی مظنون به مشارکت در برخی جرایم اقتصادی کلان نیز هست. به نقل از سایت «گازیتا. رو »سخنگوی دادستانی کل ازبکستان افزود: موارد متعددی از اتهامات گلناره ... ادامه مطلب »

عکسهای منزل اشرف پهلوی در نیویورک

viber

عکسهای منزل اشرف پهلوی در نیویورک   این خانه سال ۱۹۳۴ در شماره ۲۹ خیابان بیکمن در منهتن نیویورک توسط ویلیام پالی ساخته شد. روزنامه نیویورک‌ تایمز تصاویری از خانه متعلق به اشرف پهلوی، خواهر دوقلوی شاه ایران منتشر کرده که قیمت آن ۴۹ میلیون دلار است، در یکی از اتاق‌های این خانه مجسمه‌ای از شاه دیده می‌شود و در ... ادامه مطلب »

عکس دختری که با پوستر فیلم ازدواج کرد

viber

 عکس دختری که با پوستر فیلم ازدواج کرد لارن ۲۵ ساله که علاقه خاصی به شخصیت اصلی سری فیلم های “گرگ و میش” داشت حالا با یک پوستر از این فیلم ازدواج کرده است. او یک تصویر برش خورده از شخصیت این فیلم که توسط “رابرت پتیسون” بازی می شود بریده و به عنوان همسر مورد علاقه اش از آن ... ادامه مطلب »

عکس خانم مجری که سینه اش را جلوی دوربین نشان داد !

715

عکس خانم مجری که سینه اش را جلوی دوربین نشان داد خانم مجری  که فکر می کرد دوربین روی همکار وی زوم شده است برای دوست پسر خود که فیلمبردار است یک حرکت غافلگیرانه انجام میده و سینه های خود را نمایان می کنه، غافل از اینکه تصویر لانگ شات هست نه کلوزاپ!   ادامه مطلب »

عکس جدیدترین عکس بازیگران در کنار همسرانشان پاییز ۹۳

viber

عکس جدیدترین عکس بازیگران در کنار همسرانشان پاییز ۹۳ امیر حسین مدرس و همسرش رامبد شکر آبی و همسرش حدیث فولادوند نیوشا ضیغمی و همسرش شقایق دهقان و همسرش محراب قاسم خانی شیوا ابراهیمی و همسر و دخترش امیر جعفری و همسرش ریما رامین فر و پسرش محمود پاک نیت و همسرش مهوش صبر کن نیلوفر خوش خلق و همسرش ... ادامه مطلب »

عکس باردار شدن سحر قریشی با ازدواج موقت جنجال آفرید

715

 عکس باردار شدن سحر قریشی با ازدواج موقت جنجال آفرید عکسهای جدید سحر قریشی و دیگر بازیگران فیلم سینمایی” آنچه مردان درباره زنان نمی دانند” که در این فیلم سحر قریشی نقش یک دختر را دارد که ازدواج موقت داشته و باردار شده است را در ادامه مشاهده کنید.داستان این فیلم درباره ازدواج موقت است. در این فیلم محمدرضا شریفی ... ادامه مطلب »

عکس دانشگاه دو جنسی ها در تایلند

715

 عکس دانشگاه دو جنسی ها در تایلند کشور تایلند برای دوجنسه ها دانشگاهی اختصاصی تاسیس کرده است .این دانشگاه که در بانکوک تایلند قرار دارد نام آن Suan Dusit می باشد.    عکس دانشگاه دو جنسی ها در تایلند  عکس دانشگاه دو جنسی ها در تایلند  عکس دانشگاه دو جنسی ها در تایلند  عکس دانشگاه دو جنسی ها در تایلند ادامه مطلب »

عکس های دختران و پسران شیطان پرست در ایران

715

عکس های دختران و پسران شیطان پرست در ایران   شیطان پس از شش هزار سال عبادت، وارد جرگه فرشتگان مقرب الهی شد، اما تکبری که در وجودش همچون شعله زیر خاکستر بود، به هنگام سجده بر آدم، سر برآورد و ندای «خلقتنی من نار و خلقته من طین» سر داد؛ ندایی که او را از قله سعادت به قعر ... ادامه مطلب »