خانه » عکس

عکس

آرایش دخترانه با شخصیت های کارتونی

download%5B2%5D2447

آرایش دخترانه با شخصیت های کارتونی هنرمند آرایشگر لورا Jenkinson که در طرحی جدید و جالب روی مشتری های خود اقدام به آرایش لب و دهان و دندان ها کرده و طرحای زیبایی رو پیاده کرده و نسبت به علاقه ای که به شخصیت های کارتونی داره این ارایش ها رو به سبک شخصیت های کارتونی در اورده که خیلی ... ادامه مطلب »

«الناز شاکردوست» دلیل پلمپ یک رستوران؟! +عکس

20141009133708cb-1

 «الناز شاکردوست» دلیل پلمپ یک رستوران افتتاحیه یک فست فود در شرق تهران حاشیه های زیادی را به وجود آورده. این رستوران یک روز پس از افتتاح از سوی اداره اماکن نیروی انتظامی پلمپ شد اما اصل ماجرا چه بود؟   از روزهایی که این ملک برای فست فود اجاره داده شد، آژانس های مشاور املاک شرق تهران از رقم ... ادامه مطلب »

تصاویر قدرت آرایش بر تغییر چهره این زنان زشت

17

تصاویر قدرت آرایش بر تغییر چهره این زنان زشت عکسهای زنانه زشتی که با آرایش چهرشان را تغییر داده و زیبا شده اند در ادامه ببنید… تصاویر قدرت آرایش بر تغییر چهره این زنان زشت تصاویر قدرت آرایش بر تغییر چهره این زنان زشت تصاویر قدرت آرایش بر تغییر چهره این زنان زشت ادامه مطلب »

عکسهایی جالب از شاهین بازی عرب ها

spiral-stairs-2-11

 عکسهایی جالب از شاهین بازی عرب ها این تصاویر مربوط به حماد در ۱۰۰ کیلومتری غرب شهرستانی به نام عرعر در عربستان صعودی میباشد که انواع شاهین های گران قیمت دراین منطقه از عربستان زندگی میکنند.  عکسهایی جالب از شاهین بازی عرب ها  عکسهایی جالب از شاهین بازی عرب ها  عکسهایی جالب از شاهین بازی عرب ها  عکسهایی جالب از ... ادامه مطلب »

عکسهایی قمه زنی مسلمانان هند در مام محرم

۸۸۸

 عکسهایی قمه زنی مسلمانان هند در مام محرم تصاویری از قمه زنی مسلمانان هند رو تو سایت براتون قرار دادیم و بیانات مقام معظم رهبری در این رابطه در ادامه مطلب مشاهده فرماید…..  عکسهایی قمه زنی مسلمانان هند در مام محرم عکسهایی قمه زنی مسلمانان هند در مام محرم عکسهایی قمه زنی مسلمانان هند در مام محرم حکم قمه زنی ... ادامه مطلب »

تصاویر افتتاح گالری جواهرات همسر علی دایی

۱۲۳

تصاویر افتتاح گالری جواهرات همسر علی دایی به گزارش خودمونی  علی دایی که پس از جدایی از پرسپولیس به بیزینس روی آورده و در حال کارهای تجاری است هفته گذشته نمایندگی البسه ورزشی خود را در خیابان نیاوران تهران افتتاح کرد.  درست چند روز بعد نیز همسر علی دایی که او هم وارد کارهای تجاری شده است یک گالری جواهرات ... ادامه مطلب »

عکس کودکی فرزاد و فرهاد مجیدی

398338_655

عکس کودکی فرزاد و فرهاد مجیدی فرهاد و فرزاد مجیدی یک سال با هم اختلاف سن دارند. تصویر زیر در صفحات اجتماعی بارها به نام این دو برادر به اشتراک گذاشته شده. به نظر شما کدام فرهاد است و کدام فرزاد؟ فرهاد و فرزاد مجیدی ادامه مطلب »

عکس وحشی ترین خودروی دنیا

۱۲۳

 عکس وحشی ترین خودروی دنیا رت رود یا Rat Rod یک طرح بدنه به سبک Hot Rod بوده که در آن بیشتر به نمای خودرو پرداخته می شود . این نمای زیبا چنان طراحی جالب و وحشیانه ای را به همراه دارد که واقعا باید علاقه مند به خودروهای کلاسیک و مدرن با طراحی خاص باشید تا بتوانید جذب زیبایی ... ادامه مطلب »