خانه » عکس

عکس

عکس های اینستاگرام بازیگران در سال ۹۳

۹۹۹۹

 عکس های اینستاگرام بازیگران در سال۹۳ چند وقتی هست که شبکه اجتماعی اینستاگرام در بین اهالی هنر جایگاه خوبی یافته است و اغلب بازیگران و هنرمندان سرشناس در این سایت صفحه شخصی (پیج) دارند که اکثرا هم توسط خود شان اداره میشود در اینجا ما چند عکس از چند بازیگر که جدیدا در صفحه شخصی شان به اشتراک گذاشته اند ... ادامه مطلب »

عکسهای ماشین عروس متفاوت برادران باجناق

۹۹۹۹

 عکسهای ماشین عروس متفاوت برادران باجناق دو برادر ورزقانی بعد از ازدواج با دو خواهر در اقدامی جالب یک کامیون اسکانیا را برای ماشین عروس خود انتخاب کردند. دو برادر به نام‌های منصور و نادر قاسم‌پور ۲۷ و ۲۸ ساله با دو خواهر ۱۷ و ۱۹ ساله در روستای «فرخران» ورزقان با تزئین کمپرسی اسکانیا قدم به آغاز زندگانی تازه ... ادامه مطلب »

عکسی منتشر نشده از دستان سالم «آقا»

crazy-weddings-5

 عکسی منتشر نشده از دستان سالم «آقا» تصویری که پیش رو دارید، به صورت تصادفی در اختیار خبرنگار حماسه و مقاومت قرار گرفته است. این نما هیچ شرح خاصی ندارد الا این که در حدفاصل سال ۱۳۵۸ تا ۱۳۶۰ به ثبت رسیده است. یعنی پبش از سوءقصد به جان ایشان و نایل شدن به افتخار «جانبازی».همین. ادامه مطلب »

عکس لو رفتن عکسهای یک پارتی تهران

715

 عکس لو رفتن عکسهای یک پارتی تهران قسمت جکوزی و استخر ساختمان پارتی حرکات ناشایستی که از دختران و پسران حاضر در پارتی مشاهده شد واکنش تعدادی از دختران و پسران پس از دیدن پلیس عکس های لو رفته از اتاق خواب ها در حالیکه بسیاری از آنها مست و لایعقل بودند … بعضی ها هم در جاهای مخفی پنهان ... ادامه مطلب »

بازیگران ایرانی که اهل ازدواج و بچه‌داری نیستند!

www.Campec.Ir_Mojrian_105

بازیگران ایرانی که اهل ازدواج و بچه‌داری نیستند وقتی می‌خواهیم خانواده پرجمعیت بازیگران را در ایران بررسی کنیم، متوجه خواهیم شد که در ایران نه تنها ما در بین چهره‌های مطرح با خانواده پرجمعیتی روبه‌رو نمی‌شویم‌ بلکه با حقیقتی جالب اما باور نکردنی مواجه می‌گردیم و آن اینکه ستارگان ما معمولا تن به ازدواج نمی‌دهند و اگر هم ازدواج کنند ... ادامه مطلب »

عکس شیطنت والیبالیست ایرانی

Afshari.ebadi_06

 عکس شیطنت والیبالیست ایرانی این تیتر شیطنت آمیز خبرگزاری ها در مورد ستاره کاشانی تیم والیبال ایران بود که از تحلیل های منتشر شده بعد از انتشار این عکس دل خوشی نداشت. وی گفت: « این عکس دقیقا ثانیه هایی بعد از بالا و پایین پریدن بازیکنان تیم ملی روی سکوی قهرمانی گرفته شده است. زمانی که همگی در حالی ... ادامه مطلب »

عکسهای جدید دانیال عبادی و بهاره افشاری در برنامه زنده رود

eid_ghadir2

عکسهای جدید دانیال عبادی و بهاره افشاری در برنامه زنده رود عکس : بهاره افشاری, دانیال عبادی و احسان کرمی (مجری) / اصفهان / زنده رود / ۱۸ مهر ۹۳ بهاره افشاری در برنامه زنده رود دانبال عبادی مهمانان برنامه زنده رود مصاحبه تاویزیونی با بهاره افشاری دانیال عبادی بهاره افشاری عکسهای دانیال عبادی مهمان برنامه زنده رود / مهر ... ادامه مطلب »