خانه » عکس

عکس

زیباترین دختر شایسته ایران زمین در سال ۱۳۴۶

crazy-weddings-5

 زیباترین دختر شایسته ایران زمین در سال۱۳۴۶   خوشگل ترین دختر شایسته ی ایران زمین را هم ببینید تا در دلتان غم و غصه جایی نیابد که بخواهد ناراحتتان کند و پیش از سال ۱۳۴۶ این رقابت ها زیر عنوان دختر ایران ترتیب داده می شد ولی از آن سال به بعد برگزارکنندگان نام آن را به «دختر شایسته ایران» ... ادامه مطلب »

عکس های اینستاگرام بازیگران در سال ۹۳

۹۹۹۹

 عکس های اینستاگرام بازیگران در سال۹۳ چند وقتی هست که شبکه اجتماعی اینستاگرام در بین اهالی هنر جایگاه خوبی یافته است و اغلب بازیگران و هنرمندان سرشناس در این سایت صفحه شخصی (پیج) دارند که اکثرا هم توسط خود شان اداره میشود در اینجا ما چند عکس از چند بازیگر که جدیدا در صفحه شخصی شان به اشتراک گذاشته اند ... ادامه مطلب »

عکسهای ماشین عروس متفاوت برادران باجناق

۹۹۹۹

 عکسهای ماشین عروس متفاوت برادران باجناق دو برادر ورزقانی بعد از ازدواج با دو خواهر در اقدامی جالب یک کامیون اسکانیا را برای ماشین عروس خود انتخاب کردند. دو برادر به نام‌های منصور و نادر قاسم‌پور ۲۷ و ۲۸ ساله با دو خواهر ۱۷ و ۱۹ ساله در روستای «فرخران» ورزقان با تزئین کمپرسی اسکانیا قدم به آغاز زندگانی تازه ... ادامه مطلب »

عکسی منتشر نشده از دستان سالم «آقا»

crazy-weddings-5

 عکسی منتشر نشده از دستان سالم «آقا» تصویری که پیش رو دارید، به صورت تصادفی در اختیار خبرنگار حماسه و مقاومت قرار گرفته است. این نما هیچ شرح خاصی ندارد الا این که در حدفاصل سال ۱۳۵۸ تا ۱۳۶۰ به ثبت رسیده است. یعنی پبش از سوءقصد به جان ایشان و نایل شدن به افتخار «جانبازی».همین. ادامه مطلب »

عکس لو رفتن عکسهای یک پارتی تهران

715

 عکس لو رفتن عکسهای یک پارتی تهران قسمت جکوزی و استخر ساختمان پارتی حرکات ناشایستی که از دختران و پسران حاضر در پارتی مشاهده شد واکنش تعدادی از دختران و پسران پس از دیدن پلیس عکس های لو رفته از اتاق خواب ها در حالیکه بسیاری از آنها مست و لایعقل بودند … بعضی ها هم در جاهای مخفی پنهان ... ادامه مطلب »