خانه » عکس

عکس

از ۶۰ سالگی “مستر بین” تا نمایش اختصاصی فیلم برای پاپ

نمایش اختصاصی برای پاپ

از ۶۰ سالگی “مستر بین” تا نمایش اختصاصی فیلم برای پاپ نمایش اختصاصی برای پاپ آنجلینا جولی، ستاره معروف هالیوود و کارگردان فیلم “Unbroken” در دیداری با پاپ تازه‌‌ترین ساخته‌اش را برای وی به نمایش گذاشت. این فیلم دومین تجربه آنجلینا جولی در مقام کارگردانی است و بر اساس یک داستان واقعی ساخته شده است. شب طلایی تیلور سوئیفت تیلور ... ادامه مطلب »

دست‌چینی از عکس‌های عجیب و دیدنی خبرگزاری‌ها

گرفتاری در مجسمه‌ای عجیب

 دست‌چینی از عکس‌های عجیب و دیدنی خبرگزاری‌ها نوآوری در نگهداری گوجه‌فرنگی، گرفتاری در دروازه جهان، پارک هواپیما در باغچه، آبشار کاسه توالت، ماشین‌های با نمک و تصاویر عجیب و دیدنی دیگر که توسط خبرگزاری‌های بین‌المللی منتشر شده‌اند. گرفتاری در مجسمه‌ای عجیب یک دانشجوی میهمان در دانشگاه توبینگن آلمان به هنگام “نمایش شهامت” برای دوستان، در درون نماد واژن در مقابل ... ادامه مطلب »

عکس‌هایی دیده نشده از فیلم محمد (ص) مجید مجیدی

mohammad-film-majidi19

عکس‌هایی دیده نشده از فیلم محمد (ص) مجید مجیدی  فیلم سینمایی «محمد (ص)» به کارگردانی مجید مجیدی که در آبان ماه سال ۱۳۹۰ فیلمبرداریش آغاز و اوایل امسال به پایان رسید، از آن به عنوان بزرگ‌ترین پروژه سینمای ایران نام می‌برند. «محمد (ص)» – شهر مکه داستانش این فیلم از دوران جاهلیت و به هنگام تولد آخرین پیامبر خدا حضرت ... ادامه مطلب »