خانه » عکس

عکس

عکس باردار شدن سحر قریشی با ازدواج موقت جنجال آفرید

715

 عکس باردار شدن سحر قریشی با ازدواج موقت جنجال آفرید عکسهای جدید سحر قریشی و دیگر بازیگران فیلم سینمایی” آنچه مردان درباره زنان نمی دانند” که در این فیلم سحر قریشی نقش یک دختر را دارد که ازدواج موقت داشته و باردار شده است را در ادامه مشاهده کنید.داستان این فیلم درباره ازدواج موقت است. در این فیلم محمدرضا شریفی ... ادامه مطلب »

عکس دانشگاه دو جنسی ها در تایلند

715

 عکس دانشگاه دو جنسی ها در تایلند کشور تایلند برای دوجنسه ها دانشگاهی اختصاصی تاسیس کرده است .این دانشگاه که در بانکوک تایلند قرار دارد نام آن Suan Dusit می باشد.    عکس دانشگاه دو جنسی ها در تایلند  عکس دانشگاه دو جنسی ها در تایلند  عکس دانشگاه دو جنسی ها در تایلند  عکس دانشگاه دو جنسی ها در تایلند ادامه مطلب »

عکس های دختران و پسران شیطان پرست در ایران

715

عکس های دختران و پسران شیطان پرست در ایران   شیطان پس از شش هزار سال عبادت، وارد جرگه فرشتگان مقرب الهی شد، اما تکبری که در وجودش همچون شعله زیر خاکستر بود، به هنگام سجده بر آدم، سر برآورد و ندای «خلقتنی من نار و خلقته من طین» سر داد؛ ندایی که او را از قله سعادت به قعر ... ادامه مطلب »

زیباترین دختر شایسته ایران زمین در سال ۱۳۴۶

crazy-weddings-5

 زیباترین دختر شایسته ایران زمین در سال۱۳۴۶   خوشگل ترین دختر شایسته ی ایران زمین را هم ببینید تا در دلتان غم و غصه جایی نیابد که بخواهد ناراحتتان کند و پیش از سال ۱۳۴۶ این رقابت ها زیر عنوان دختر ایران ترتیب داده می شد ولی از آن سال به بعد برگزارکنندگان نام آن را به «دختر شایسته ایران» ... ادامه مطلب »

عکس های اینستاگرام بازیگران در سال ۹۳

۹۹۹۹

 عکس های اینستاگرام بازیگران در سال۹۳ چند وقتی هست که شبکه اجتماعی اینستاگرام در بین اهالی هنر جایگاه خوبی یافته است و اغلب بازیگران و هنرمندان سرشناس در این سایت صفحه شخصی (پیج) دارند که اکثرا هم توسط خود شان اداره میشود در اینجا ما چند عکس از چند بازیگر که جدیدا در صفحه شخصی شان به اشتراک گذاشته اند ... ادامه مطلب »

عکسهای ماشین عروس متفاوت برادران باجناق

۹۹۹۹

 عکسهای ماشین عروس متفاوت برادران باجناق دو برادر ورزقانی بعد از ازدواج با دو خواهر در اقدامی جالب یک کامیون اسکانیا را برای ماشین عروس خود انتخاب کردند. دو برادر به نام‌های منصور و نادر قاسم‌پور ۲۷ و ۲۸ ساله با دو خواهر ۱۷ و ۱۹ ساله در روستای «فرخران» ورزقان با تزئین کمپرسی اسکانیا قدم به آغاز زندگانی تازه ... ادامه مطلب »