عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

دلیل محبوبیت رهبرانقلاب از نظر آیت‌الله جوادی‌آملی‬

دلیل محبوبیت رهبرانقلاب از نظر آیت‌الله جوادی‌آملی‬Reviewed by Admin on Oct 25Rating: 5.0

 دلیل محبوبیت رهبرانقلاب از نظر آیت‌الله جوادی‌آملی‬

http://www.khodemooni.net/wp-content/uploads/2014/10/827552_343.jpg

به گزارش خودمونی، آیت‌الله العظمی عبدالله جوادی آملی روز چهارشنبه در مراسم افتتاحیه استودیوهای رادیو و تلویزیونی بنیاد اسرا و آغاز پخش زنده دروس این مرجع تقلید که در بنیاد بین‌المللی علوم و حیاتی اسرا برگزار شد، گفتتند: اگر چه به فضای مجازی، مجاز گفته می شود، ولی مخاطبان فضاهای مجازی به دنبال کشف حقیقت هستند و باید به این فضا حقیقی گفت.

ایشان افزودند: ارتباط با مخاطبان به صورت حقیقی است و به نوعی آنها به دنبال کشف حقیقت و برقراری ارتباط علمی با مردم دیگر هستند و به طور کلی می توان گفت که هر مسیری که در راه علم برداشته شود حقیقی است.

این مرجع تقلید خاطرنشان کردند: یکی از مهمترین رسالت های اجتماعی مردم گفت‌وگو و سخن صادقانه است؛ اگر سخنی صادقانه باشد دیگر مجازی نیست.

مطالب مرتبط:

آیت الله العظمی جوادی آملی خاطرنشان کردند: کسانی که از خدا ترسی به دل ندارند، هیچ گاه راست نمی‌گویند و چون از خدا ترسی ندارند، از بیان دروغ نیز ترسی ندارند.

ایشان گفتند: تبلیغ حق کسانی است که به آن مفاهیم عالم هستند و باید در این مسیر صادقانه گام نهاد، زیرا فضیلت، خوبی، صداقت و دانش در قلب‌های مردم نهادینه شده و هر کسی که با آنها صادق باشد محبوب نیز می شود.

ایشان با ذکر این مطلب که دلیل محبوبیت رهبر انقلاب نزد مردم، صداقت داشتن ایشان در گفته هایشان است، بیان کردند: رسانه‌ها باید در مسیری گام بردارند که مشکل جامعه را حل کند و این به معنای انجام رسالت رسانه‌ها است.

معظم له با ذکر این مطلب که رسانه ها، باید عالمانه در مسیر حق گام بردارند گفتند: بیش از نیمی از بودجه‌های جهان صرف کشتار مردم می‌شود گفت: ۶۰ درصد از بودجه‌های جهان در زمینه نظامی و کشتار مردم و تنها ۴۰ درصد بودجه صرف نیازهای اساسی مردم مثل خوراک، پوشاک، مسکن می‌شود.

آیت الله العظمی جوادی آملی با بیان این مطلب علم زمانی ارزشمند است که بتوان از آن استفاده کرد، خاطرنشان کردند: برنامه‌های تلویزیونی باید در مسیر بیان و حل مشکلات باشد، زمانی که فیلم‌ها و نوشته‌ها در مسیر بیان و حل مشکلات گام برداشت، می‌توان گفت؛ به رسالت خود عمل کرده است.

این مرجع تقلید در پایان با اشاره به اهمیت فهم و بیان مطالب انبیای الهی خاطرنشان کردند: جامعه ما نیاز به خوب شنیدن دارد و اگر خوب بشنویم این معارف را بهتر درک خواهیم کرد.

دلیل محبوبیت رهبرانقلاب از نظر آیت‌الله جوادی‌آملی‬
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.