عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

برادرعبدالمالک ریگی دستگیر شده است

برادرعبدالمالک ریگی دستگیر شده استReviewed by Admin on Mar 6Rating: 5.0

برادرعبدالمالک ریگی دستگیر شده است

به گزارش خودمونی:معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با بیان این که مقامات پاکستانی هویت و چگونگی دستگیری دو تروریست در منطقه بلوچستان پاکستان را افشا نکرده اند، گفت: بر اساس اطلاعات دریافتی، یکی از افراد دستگیر شده ستار ریگی برادر عبدالمالک ریگی از شاخص های گروهک تروریستی جیش العدل است

اخبار,اخبارسیاسی,برادرعبدالمالک ریگی

حسین ذوالفقاری روز دوشنبه در گفت وگوی اختصاصی با ایرنا افزود: این شخص در اقدامات تروریستی مناطق مرزی داخل کشور و مناطق مرزی پاکستان دخالت داشته است و اقدامات تروریستی را با همکاری گروهک خارج از منطقه انجام می داده که جزو اتهامات وی به شمار می رود.

مطالب مرتبط:

وی تصریح کرد: به همراه ستار ریگی شخص دیگری نیز از موتلفین مرتبط با این گروهک تروریستی، دستگیر شده است.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور یادآور شد: چهار تروریست در ایالت بلوچستان پاکستان در وقت عملیات حضور داشتند که دو نفر از آنها موفق به فرار شده اند.

ذوالفقاری خاطرنشان کرد: از ستار ریگی و همراهش به دلیل اقدامات تروریستی پرونده های قضایی وجود دارد که بنابر درخواست انجام شده قرار است تا فردا، این اسناد و مدارک در اختیار ما قرار گیرد تا اقدامات مقتضی انجام شود.

وی اصرار کرد: اقدامات لازم از طریق وزارت کشور و وزارت امور خارجه پیگیری می شود.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور در جواب به این پرسش که آیا مقامات پاکستانی همکاری لازم در شناسایی هویت این افراد با جمهوری اسلامی ایران داشته اند، گفت: آنها هیچ اطلاعاتی از هویت و چگونگی دستگیری این تروریست ها در اختیار ایران قرار نداده اند.

مقامات امنیتی پاکستان روز شنبه اعلام کردند: ریگی شنبه شب در ۵۰ کیلومتری شهر کویته در حال عبور دستگیر شد

برادرعبدالمالک ریگی دستگیر شده است
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.