عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

دستگیری رمال کلاهبردار در آرایشگاه زنانه

دستگیری رمال کلاهبردار در آرایشگاه زنانهReviewed by Admin on Dec 11Rating: 5.0

 دستگیری رمال کلاهبردار در آرایشگاه زنانه

http://www.khodemooni.net/wp-content/uploads/2014/12/100873764297.jpg

سرهنگ احمد رحیمی رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان همدان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، در تشریح جزییات این خبر گفت: برابر اخبار رسیده مبنی براینکه متصدی یک آرایشگاه زنانه در واحد صنفی خود اقدام به فالگیری، رمالی، تاروت و اغفال و کلاهبرداری از زنان کرده و در ازای آن مبالغ زیادی از مشتریان دریافت می‌کند رسیدگی به این موضوع در دستور کار ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی، صحت این خبر مشخص و با هماهنگی‌های قضایی، اکیپی از گشت پلیس زن این اداره با رعایت موازین شرعی و قانونی وارد مکان مورد نظر شدند.

مطالب مرتبط:

سرهنگ رحیمی بیان داشت: در بازدید از این واحد صنفی مشاهده شد متصدی آرایشگاه با یکسری برگه‌هایی مانند پاسور که دارای آرم، علائم و نمادهای شیطان پرستی می‌باشد، اقدام به فالگیری و رمالی می‌کند.

این مقام مسوول در ادامه گفت: در بازرسی از این واحد صنفی سه جلد کتاب فالگیری، ۱۲۰ برگ مخصوص تاروت و مقداری اسناد و مدارک مشتریان کشف شد.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان همدان خاطر نشان کرد: متهم دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به اداره اماکن انتقال یافت که با تشکیل پرونده روانه مراجع قضایی شد.

گفتنی است، واحد صنفی مذکور نیز به دلیل عدم رعایت ضوابط انتظامی پلمب و از ادامه فعالیت صنفی وی جلوگیری بعمل آمد.

دستگیری رمال کلاهبردار در آرایشگاه زنانه
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.