خانه » خبر » اخبار جالب » روباه در صف دستگاه خودپرداز + عکس

روباه در صف دستگاه خودپرداز + عکس

روباه در صف دستگاه خودپرداز + عکسReviewed by Admin on Jun 8Rating: 5.0

کلمات کلیدی

کلمات کلیدی

روباه در صف دستگاه خودپرداز + عکس,روباه در صف,روباه در صف خودپرداز,خودپرداز,روباه,عکس روباه,عکس روباه در صف خودپرداز,جسارت روباه,روباه شجاع,روباه در کنار انسانها,

روباه در صف دستگاه خودپرداز + عکس

یک روباه شجاع به خود جسارت داده و در صف خود پرداز در کنار انسان ها ایستاده است که برای دیدن عکس و جزئیات میتوانید به ادامه مطلب مراجعه کنید.

این روباه در صف دستگاه خودپرداز در روز روشن ممکن است این تصویر برایتان غیرمتعارف باشد.اما به هر حال چیزی است که اتفاق افتاده است.روباه شجاع به خود جسارت داده و در صف مشتریان خودپرداز بانک ایستاده است.برخی افراد بدون اینکه توجه ی به او داشته باشند مشغول کار خود هستند .

این روباه در صف دستگاه خودپرداز در روز روشن

اما یکی از مشتریان که عقب روباه ایستاده در حالی که فرزندش جلو ایستاده از حضور حیوان متعجب شده است.این تصویر که بارها تویت شده است در لویشام واقع در جنوب لندن گرفته شده است.هر چند برخی کاربران ان را تصویر دستکاری شده می دانند اما راب درای می گوید چه شهروند بریتانیایی!در صف دریافت پول از خودپرداز ایستاده است.

روباه در صف دستگاه خودپرداز + عکس
5 (100%) 1 vote

بخوانید:   عکس شکار خرس ۲۰۰ کیلیویی توسط دختر ۱۷ ساله!

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

نهی از آمدن افراد بنا بر مصلحتی مهمّ، قبلاً هم سابقه داشته و پدیده جدیدی نیست؛ سال 87 که آقای قالیباف عزمش برای حضور در انتخابات 88 جزم بود و

چرا احمدی نژاد از کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری نهی شد؟!!

چرا احمدی نژاد از کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری نهی شد؟!!Reviewed by saranikzad on Sep 24Rating: ...