خانه » خبر » اخبار جالب » رسوایی اخلاقی بیل کلینتون + عکس

رسوایی اخلاقی بیل کلینتون + عکس

رسوایی اخلاقی بیل کلینتون + عکسReviewed by Admin on May 9Rating: 5.0

 رسوایی اخلاقی بیل کلینتون + عکس

روز گذشته مونیکا لوینسکی زنی که باعث رسوایی اخلاقی بیل کلینتون شد بار دیگر خبرساز شد؛ او سالها پس از افشای رابطه اش با رئیس جمهور امریکا گفت از اینکار پشیمان است.
به گزارش فرارو، مونیکا لوینسکی که در دوران ریاست جمهوری بیل کلینتون رییس جمهور اسبق آمریکا کارآموز کاخ سفید بود و با وی رابطه نامشروع داشت در مصاحبه ای با مجله ونیتی فر گفت که از آن اقدام پشیمان است. وی که اکنون 40 سال دارد گفت در عین حال که رابطه وی با کلینتون دو طرفه بوده اما رییس جمهوری اسبق آمریکا از وی سواستفاده کرده است.
“مونیکا لوینسکی” یهودی تبار که از سال ۱۹۹۴به عنوان کارآموز به کاخ سفید رفته بود از این تاریخ به تدریج با بیل کلینتون رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا رابطه برقرار کرد و پس از آشکار شدن رابطهٔ اش با بیل کلینتون، رئیس جمهورامریکا را تا مرز برکناری پیش برد.
پس از افشای این رابطه، جمهوری‌خواهان از طریق “کنت استار” دادستان ویژه، بیل کلینتون را تحت تعقیب قرار دادند؛ رئیس جمهور امریکا در ابتدا به شدت این موضوع را تکذیب کرد و حتی بر صفحه تلوزیون ظاهر شد و در حالی که انگشتش را به سوی دوربین گرفته بود هرگونه ارتباط با کارآموز کاخ سفید را منکر شد اما هفت ماه بعد و در پی افشای مدارک غیر قابل انکار، سرانجام در مقابل دوربین‌های تلویزیون به گناه خود اعتراف و از مردم امریکا عذرخواهی کرد.
در سال ۱۹۹۹ مجلس سنای ایالات متحده آمریکا کلینتون را به اتهام ادای شهادت دروغ و تلاش برای جلوگیری از اجرای عدالت محاکمه کرد اما وی با یک رای اضافی توانست از برکناری رهایی یابد.
در همین حال برخی این ماجرا را اگر نه توطئه‌ای از سوی اسرائیل، حداقل در جهت منافع اسرائیل می‌دانند؛ همزمانی اعترافات مونیکا با کنفرانس سه جانبه صلح خاورمیانه، یهودی بودن مونیکا و فشارهای کلینتون بر اسرائیل برای توقف شهرک‌سازی، دلایل این گروه را تشکیل می‌دهد.
مونیکا لویسنکی بدنبال رسوایی اخلاقی از کاخ سفید بیرون آمد و به عنوان طراح کیف های زنانه مشغول به کار شد. وی بعدها با نوشتن داستان زندگی اش 500 هزار دلار درآمد کسب کرد.
کارآموز جنجالی کاخ سفید در سال 2006 به لندن رفت و از مدرسه اقتصاد لندن در رشته روانشناسی اجتماعی مدرک فوق لیسانس گرفت و نهایتا لندن را بعنوان محل زندگی خود انتخاب کرد.
تحلیلگران می گویند ظهور ناگهانی مونیکا لوینسکی و مصاحبه وی می تواند با جدی شدن نامزدی هیلاری کلینتون، همسر بیل کلینتون برای انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 مرتبط باشد.
 
عکس یادگاری با حضور مونیکا لوینسکی در دفتر کار رئیس جمهور امریکا. آگوست 1995
 
 
بیل کلینتون و مونیکا لوینسکی در کاخ سفید. نوامبر 1995
 
 
مونیکا در حال ارائه گزارش خود به رئیس جمهور امریکا. نوامبر 1995
 
 
یکی ازنامه های مونیکا به رئیس جمهور امریکا که به عنوان سند از سوی “کنت استار”دادستان ویژه ارائه شد.
 
 
عکس یادگاری مونیکا و بیل کلینتون با امضای رئیس جمهور امریکا و در روز تولد مونیکا؛ یکی دیگر از اسناد “کنت استار”
 
 
مونیکا و رئیس جمهور امریکا در ضیافت کاخ سفید؛ این عکس از اسناد ارائه شده از سوی “کنت استار” به شمار می رود.
 
 
مواجهه مونیکا و رئیس جمهور امریکا در نماهایی از یکی فیلم مربوط به جشن انتخاب مجدد بیل کلینتون در نوامبر 1996 و در فضای جنوبی کاخ سفید. این فیلم نیز از اسناد ارائه شده توسط دادستان ویژه به شمار می رود.
 
 
احضار لوینسکی توسط دادستان ویژه؛ 3 روز پس از شهادت بیل کلینتون
 
 
مونیکا در برابر دادستان ویژه شهادت می دهد آنچه در برابر وی می گوید حقیقت است.
 
 
مونیکا و وکیلش پس از اتمام جلسه دادگاه
 
 
مونیکا هتل محل اقامت خود را به سمت سنا و برای شهادت درباره پرونده بیل کلینتون ترک می کند.
 
 
مونیکا پس از پایان یکی از جلسات دادگاه؛ شهادت وی در17 اوت1998 درباره ارتباط غیراخلاقی با كلينتون باعث شد كلينتون سرانجام در مقابل هيئت منصفه فدرال حاضر و به رابطه با لوينسكی اعتراف كند.
 
 
تصویر سمت چپ مربوط به زمانی است که کلینتون به شدت هرگونه ارتباط غیر اخلاقی را منکر شد؛ تصویر سمت راست مربوط به اعتراف وی در یک برنامه زنده تلوزیونی و عذرخواهی از شهروندان امریکا است.
 
 
  رئیس جمهور امریکا در کنار دختر و همسرش مدتی پس از رسوایی اخلاقی در محوطه کاخ سفید قدم می‌زنند. آگوست 1998
 
 
تیتر روزنامه امریکایی پس از اعتراف رئیس جمهور امریکا به رابطه غیراخلاقی با “لوینسکی”
 
 
مونیکا لوینسکی بر روی جلد هفته نامه تایمز 
 
 
لوینسکی در رونمایی از کتاب خاطرات خود 

کلمات کلیدی

کلمات کلیدی

بیل کلینتون, بیل کلینتون و مونیکا لوینسکی, بیل کلینتون و معشوقه اش, بیل کلینتون و مونیکا, بیل کلینتون و همسرش, بیل کلینتون رئیس جمهور, بیل کلینتون, بیل کلینتون, رسوایی اخلاقی بیل کلینتون, رسوایی بیل کلینتون, عکس رسوایی بیل کلینتون, رسوایی اخلاقی بیل کلینتون, رسوایی اخلاقی بیل کلینتون, تصاویر رسوایی اخلاقی بیل کلینتون, تصاویر رسوایی اخلاقی بیل کلینتون, بیل کلینتون و رسوایی, بیل کلینتون و رسوایی


پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

x

این مطالب را نیز ببینید!

نهی از آمدن افراد بنا بر مصلحتی مهمّ، قبلاً هم سابقه داشته و پدیده جدیدی نیست؛ سال 87 که آقای قالیباف عزمش برای حضور در انتخابات 88 جزم بود و

چرا احمدی نژاد از کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری نهی شد؟!!

چرا احمدی نژاد از کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری نهی شد؟!!Reviewed by saranikzad on Sep 24Rating: ...