عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

نامه‌رسان‌ رهبر باشید + عکس

نامه‌رسان‌ رهبر باشید + عکسReviewed by Admin on Feb 25Rating: 5.0نامه‌رسان‌ رهبر باشید + عکسنامه‌رسان‌ رهبر باشید + عکس,حرکت جوانان در اینترنت برای پخش پیام رهبر,پخش پیام رهبر به زبان انگلیسی,روش جدید رساندن پیام رهبری,پیام رهبر به جوانان اروپا

نامه‌رسان‌ رهبر باشید + عکس

جدیدترین اقدام کاربران فضای مجازی برای انتشار پیام رهبری با اشاره به پرسش رهبر انقلاب از جوانان اروپا و آمریکای شمالی با این عنوان که «آیا تاکنون خود مستقیماً به قرآن مسلمانان مراجعه کرده‌اید؟» صورت گرفت.

به گزارش خودمونی بیش از یک ماه از انتشار پیام حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، ولی امر مسلمین جهان خطاب به جوانان غربی می‌گذرد؛ در این مدت جوانان ایرانی نیز دست به کار شدند تا این پیام بدون واسطه را مستقیم بدست جوانان غربی برسانند و برای رساندن آن از روش‌های مختلفی همچون طراحی پوستر و اینفوگرافیک استفاده و تصاویر و مطالب خود را با برچسب «#Letter۴U» در شبکه‌های اجتماعی منتشر کردند.

در همین راستا کمپینی با عنوان «جنبش نشر نامه رهبر معظم انقلاب؛ Letter۴U» نیز راه اندازی شد که علاقه‌مندان می‌توانند برای آشنایی بیشتر با چگونگی استفاده از ابزار و امکانات شخصی در جهت نشر پیام رهبری به آدرس جنبش (اینجا) مراجعه کنند.

استفاده از جملات برگزیده رهبری و طراحی پوستر نخستین اقدامات خودجوش مردم در همین راستا بود؛ اما جدیدترین اقدام کاربران فضای مجازی در انتشار پیام رهبری با اشاره به پرسش رهبر انقلاب از جوانان اروپا و آمریکای شمالی با این عنوان که «آیا تاکنون خود مستقیماً به قرآن مسلمانان مراجعه کرده‌اید؟» صورت گرفته است.

به گزارش فارس، کاربران فضای مجازی در اقدامی خلاقانه برای تبیین این پرسش و تشویق جوانان غربی به مراجعه مستقیم به قرآن، یکی از آیه‌های محبوب خود را به روی کاغذی می‌نویسند و سپس تصویر خود را با برچسب «#Letter۴U» در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کنند.

نامه‌رسان‌ رهبر باشید + عکس

رساندن پیام رهبر به جوانان اروپا + عکس

نامه‌رسان‌ رهبر باشید + تصاویر

مطالب مرتبط:
رساندن پیام رهبر به جوانان اروپا و آمریکا + عکس

نوشتن آیات قرآن به انگلیسی و شیر در شبکه های اجتماعی

رساندن پیام رهبر به جونان دنیا

رساندن پیام رهبر انقلاب به جهانیان

برای ظهور امام زمان چه کنیم؟

وظیفه ی ما در ظهور امام زمان (عج) چیست؟

برای ظهور امام زمان چه کنیم؟

کسانی که علاقه مند به شرکت در این کمپین هستند می توانند برای ترجمه آیه مورد نظر خود به چندین زبان مختلف، به سایت تنزیل مراجعه نمایند.

نامه‌رسان‌ رهبر باشید + عکس
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.