عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

تصاویری از سریال بین خودمون بمونه

تصاویری از سریال بین خودمون بمونهReviewed by Admin on Jun 14Rating: 5.0

تصاویری از سریال بین خودمون بمونه

بازیگران سریال بین خودمون بمونه:

بهنام تشکر ، آتیلا پسیانی و سیما تیر انداز

بین خودمون بمونه، در مذمت دروغ ساخته می شود و قصد دارد نشان دهد که این رذیلت اخلاقی چگونه باعث باز شدن درهای دیگر گناهان به زندگی افراد می شود.
این سریال با حضور بازیگران مطرحی همچون بهنام تشکر، آتیلا پسیانی، سیما تیرانداز و.. در تهران کلید خورده و سعی می کند تحول تدریجی زندگی یک انسان دروغ گو را نشان بدهد.
محل های اصلی این سریال در کاشان و تهران قرار دارد، تصویربرداری بخش های مربوط به پایتخت به پایان رسیده و برای ضبط سکانس های باقی مانده به کاشان سفر کرده ایم.
مدیر تولید ˈبین خودمون بمونهˈ افزود: تصویربرداری سکانس های کاشان این سریال، به واسطه قصه متفاوتی که دارد در باغ فین صورت می گیرد و در آن سنت گلابگیری نیز به نمایش گذاشته خواهد شد.
ˈبین خودمون بمونهˈ کاری از گروه فیلم های تلویزیونی شبکه دو سیماست و با بازی آتیلا پسیانی، نیما شاهرخ شاهی و مهران رجبی روی آنتن شبکه دو می رود.

این مجموعه از کست بسیار خوبی بهره برده و پیام های اخلاقی بسیار خوبی در آن وجود دارد.

در این مینی سریال بهنام تشکر ، تورج شخصیت اصلی قصه ، به واسطه مشکلات مالی که برایش پیش می آید به دروغ متوسل می شود و همین مسئله زندگی او را متحول می کند.

مدیر طرح و برنامه شبکه دو محور اصلی این مینی سریال گفت: «بین خودمون بمونه» در قالب یک درام تاثیر گذار به «دروغ» به عنوان یکی از معضلات مهم اجتماعی پرداخته و سعی دارد تبعات منفی آن در زندگی شخصی و اجتماعی افراد را به تصویر بکشد.

این سریال با حضور بازیگران مطرحی مثل بهنام تشکر، آتیلا پسیانی، سیما تیرانداز و.. در تهران کلید خورده و سعی می کند تحول تدریجی زندگی یک انسان دروغ گو را نشان بدهد.

مدیر تولید «بین خودمون بمونه» هم درباره مراحل ساخت این مینی سریال گفت: تصویربرداری سکانس مربوط به بازی فوتبال تورج در جنت آباد تهران در حال تاست، در این سکانس بهنام تشکر جلوی دوربین عطشانی می رود.

مطالب مرتبط:

 

[toggle title=”کلمات کلیدی” state=”close” ]

تصاویری از سریال بین خودمون بمونه ,سریال بین خودمون بمونه ,تصاویر فیلم جدید با بازی بهنام تشکر ,عکس از بهنام تشکر, عکس از آتیلا پسیانی, عکس از سیما تیرانداز,

[/toggle]

تصاویری از سریال بین خودمون بمونه
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.