عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

آداب شب عروسی یا شب زفاف

آداب شب عروسی یا شب زفافReviewed by Admin on Aug 21Rating: 5.0

آداب شب زفاف,آداب شب عروسی,انتظارات شب زفاف,شب زفاف,شب عروسی,

آداب شب عروسی یا شب زفاف

شب زفاف یا شب عروسی

شب عروسی یا همان شب زفاف موضوعی است که صحبت در مورد آداب  آن خصوصا در میان ما ایرانیان از کراهت خاصی برخوردار است.اما به هر حال مساله ای است که هر فردی چه مرد و چه زن دیر یا زود با آن برخورد خواهد کرد.این موضوع موضوعی نیست که بخواهیم آن را پنهان کنیم.

همچون بسیاری از تازه عروس  و تازه دامادها شما نیز این سوال را در ذهن خود مرور میکنید که آن شب را باید چگونه بگذرانم؟!!!! پس بدانید که شما به تنهایی درگیر این سوال نیستید.
ممکن است همین حالا هزار و یک سوال بی جواب در مورد شب زفاف در ذهن داشته باشید،مثلا: آیا همه ی زوجها در شب زفاف رابطه ی جنسی دارند؟!!!آنها چگونه به هیجان ناشی از این شب غلبه میکنند؟!!! آیا باید بعد از انجام اولین رابطه احساس شرمندگی کنیم؟!!! و هزاران سوال شبیه به این که ممکن است در ذهن شما باشد.باز هم میگویم شما تنها نیستید.

اینکه شما و نامزدتان چگونه مقدمات شب زفاف را فراهم خواهید کرد بستگی به این دارد که آیا پیش از این فعالیت جنسی داشته اید یا خیر؟
اما نکته ای که حتما باید به آن توجه کنید این است که به خاطر استرس ها و فشارهای شب عروسی ممکن است دو طرف شرایط جسمی و روحی مناسبی نداشته باشند پس حتما این نکته را در برنامه ریزی های خود لحاظ کنید.

از طرفی چنانچه شما و نامزدتان پیش از این باکره باشید حتما استرس و هیجان بسیار زیادی را تجربه خواهید کرد البته این میتواند در افراد مختلف فرق داشته باشد.
پس اگر میخواهید شب عروسی شبی فراموش نشدنی برای شما باشد به نکاتی که در این مقاله هست توجه کنید.

برای شب عروسی برنامه ریزی کنید و کاملا آماده شوید.

بسیاری از زوج ها هستند که مدت های طولانی می نشینند و در مورد جزئی ترین مسائل عروسی با هم صحبت کرده و تک تک امور را برنامه ریزی می کنند، اما هیچ گونه حرفی در مورد شب عروسی با هم نمی زنند. باید قدری از توجه خود را که با وسواس تمام نثار امور نه چندان باارزش میکنید، صرف آماده شدن برای شب عروسی کنید. هر چقدر بیشتر زمان داشته باشید، کمتر ناشیانه عمل میکنید و لذت بیشتری می برید.
خیلی از زن و شوهر های جوان ساعت ها وقت صرف میکنند تا برای کوچکترین چیزها برنامه ریزی کنند اما کوچکترین صحبتی در مورد شب زفاف به میان نمی آورند.کمی از اینهمه دقتی که صرف امور دیگر میکنید را برای برنامه ریزی شب عروسیبگذارید.با این  کار استرس شما و همسرتان کمتر میشود و وقت بیشتری خواهید داشت.
با هم صحبت کنید و در صحبت هایتان مطرح کنید که از چه چیزهایی بیشتر لذت میبرید.همدیگر را بیشتر بشناسید و به احساسات یکدیگر احترام بگذارید البته حد و مرز را در اینگونه صحبت ها رعایت کنید!!!اصلا چرا همسرتان را به خواندن این مطلب دعوت نمیکنید تا فکر هر دوی شما در این زمنیه باز شود؟

حتما پیش از ازدواج کمی روی تناسب اندام خود کار کنید.اینگونه نتیجه ی بهتری خواهید گرفت
نکته ی دیگر اینکه در این شب لباسی بپوشید که علاوه بر راحتی ظاهری زیبا به شما بدهد.نه شلوار جین و نه بیژامه.بهترین چیز یک لباس خواب زیبا و راحت است.

موقع خرید دقت کنید که این موارد را از قلم نیندازید:

۱-    لباس زیر زیبا و جذاب
۲-    یک موسیقی زیبا و با آرامش که هر دوی شما آن را بپسندید.
۳-    آب نبات های خوشمزه و طعم دار
۴-    تعدادی شمع خوش بو برای رمانتیک تر شدن فضا
۵-    حمام آب گرم با یک وان مطبوع
۶-    عطر های خوشبو و روغن ماساژ
۷-    وسایل پیشگیری از بارداری

مطالب مرتبط:

آرامش خود را حفظ کنید.هر دوی شما خسته اید و باید از این پس با هم زندگی کنید

لباسی راحت بپوشید و در مورد اتفاقاتی که در روز عروسی افتاده صحبت کنید.

برای کمتر شدن استرس و فشار یک ماساژ عاشقانه چطور است؟!

انتظارات غیر واقعی و فانتزی ممنوع!!!
انتظار نداشته باشید که در شب اول قرار است رمانتیک ترین شب عمرتان را تجربه کنید.نه!!!!اینقدر از فیلمهای سینمایی الگو نگیرید.اینطور رمانتیک بازی فقط در فیلمها است.یادتان باشد که شب زفاف به خاطر استرس و خستگی که در وجود شما و همسرتان است ممکن است آنطور که شما تصور کرده اید نباشد.
تصورات شما هر چه که باشد نباید انتظار زیادی از شب عروسیتان داشته باشید پس فشار بیخودی روی خود و همسرتان وارد نکنید و ریلکس باشید.با او صحبت کنید و ارتباطتان را صمیمانه تر کنید و انتظارتان را کم کنید.

ممکن است رابطه ی جنسی غیر لذت بخش در این شب میل فرد را به طور کامل نسبت به رابطه ی جنسی نابود کند خصوصا در خانمها.پس یکدیگر را آرام کنید و یک تجربه ی جنسی فوق العاده را چه در آن شب یا شب های آینده تجربه کنید.در ضمن  در مورد نکته ی بالا نگران نباشید اگر تجربه ی جنسی خوبی را در آن شب تجربه نکردید برای بقیه ی عمر وقت دارید که میل جنسی خود یا همسرتان را برگردانید پس فقط و فقط از با هم بودن لذت ببرید و بس!!!

در حرف زدن صرفه جویی نکنید

چه موسیقی چه لباس زیر زیبا و چه شمع هیچکدام جای حرف زدن را نمیگیرید.از آن دسته از افرادی نباشید که احساسشان را با پریدن در تخت خواب بیان میکنند.
ناشی گری را کنار بگزارید و خیلی راحت در مورد علایقتان حرف بزنید.هیچکس نمیتواند به شما بگوید که چگونه رابطه ی جنسی داشته باشید پس خودتان علایقتان را کشف کنید.
آقایان باید همسر خود را بیشتر درک کنند.خیلی از آنها میگویند که خجالتی بودن همسرشان شب عروسیشان را خراب میکند.چرا خودتان را جای او نمیگذارید؟! تصور کنید لباسهایتان را در بیاورید و با کسی که ممکن است هنوز از نظر عاطفی با او غریبه باشید به اوج حرارت جنسی برسید.این محال است.پس این را به پای پس زدن شما از طرف اون نگذارید. فقط به اون فرصت دهید تا شما را بیشتر بشناسد.

این قضیه در مورد خانمها هم صادق است.انتظار نداشته باشید که همسرتان از روی حالت صورت شما غیب گویی کند.اگر از کاری که الان انجام میدهدخوشتان نمی آید یا میخواهید کار دیگری انجام دهد به او بگویید.البته طوری که توهین آمیز نباشد

همه چیز به رابطه ی جنسی منتهی نمیشود.

ممکن است شما در شب عروسی اصلا رابطه ی کامل جنسی را تجربه نکنید.این اصلا بد نیست شما روز سختی را از سر گذرانده اید و ممکن است در آن لحظه مهم ترین چیز برای هر دوی شما استراحت باشد.
همینطور میتوانید رابطه ی جنسی کامل را در شب های آینده انجام دهید و  این شب را به صحبت کردن و ماساژ و هر کار دیگری سپری کنید.به خصوص برای خانمها معاشقه ، در آغوش گرفتن و بوسیدن میتواند مهم تر از رابطه ی جنسی باشد.

در شب عروسی از احساس کم نگذارید.به چشم های هم خیره شوید و با احساس واقعی جمله ی جادویی “دوستت دارم” را بیان کنید.چه شبی بهتر از امشب برای بیان احساساتتان؟!

در مورد علایق جنسی صحیح یا غلطی وجود ندارد.
این غریضه ی شماست.پس برای آموزش آن به هیچ سایت و فیلم و کتابی مراجعه نکنید.در مورد صحیح انجام دادن آن نگران نباشید.فقط به این توجه کنید که هر دوی شما لذت ببرید.

اگر ناشیانه عمل کردید نترسید.هزاران شب دیگر در پیش است ………….

آداب شب عروسی یا شب زفاف
۵ (۱۰۰%) ۳ votes

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.