عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

ریخت و پاش های دولت روحانی و سکوت اصلاح طلبان

ريخت و پاش هاي دولت روحاني و سكوت اصلاح طلبانReviewed by Admin on Aug 21Rating: 5.0

هزینه های دولت روحانی,هزینه های بی فایده ی دولت یازدهم,هزینه های بی بازده دولت یازدهم,

ریخت و پاش های دولت روحانی و سکوت اصلاح طلبان

سکوت مرگبار اصلاح‌طلبان در برابر ریخت‌ و‌ پاش هایی

که دولت یازدهم از جیب بیت المال انجام داد.

نجفقلی حبیبی از اساتید اطلاح طلب و حامی دولت در برنامه دیروز امروز فردا از هزینه شدن پول در هیات های مذهبی ابراز ناراحتی کرده بود.

در پی این توهین یکی از حامیان دولت یازدهم به برپایی مراسمات مذهبی در محرم با واکنش سریع مردم غیرتمند ایران رو به رو شد/ به منظور تنویر افکار عمومی بخش کوچکی از ریخت و پاش دولت یازدهم را لیست می کنیم تا مشخص شود که بیت المال مسلمین در چه جایی خرج میشود و چه بازدهی دارد.

این بی حرمتی در حالی صورت میگیرد که اکثر مخارج هیات های مذهبی توسط مردم و از جیب متدینین پرداخت میگردد نه از بودجه های دولتی و بیت المال که فرض کنیم ایشان نگران آن باشند.

در زیر لیست کوتاهی از هزینه‌های هنگفت و بی‌بازده دولتی ها؛

* کاخ نشینی سعد آباد

مطالب مرتبط:

کاخ های سعد آباد و نیاوران که توسط دولت یازدهم به بهانه استقبال و دیدار با سران کشورهای خارجی بازگشایی شد و بعد از آن نیز شایعاتی مبنی بر اقامت برخی مسئولین در آن شنیده شد. این درحالی که این کاخ ها توسط دولت نهم و دهم بسته و جهت بازدید مردم به موزه تبدل شده بود.

* استخر ۷ میلیاردی

چندی بعد از تحویل ساختمان ریاست جمهوری به حسن روحانی، خبر از ساخته شدن تأسیسات رفاهی مانند، سونا، استخر، سالن های ورزشی و امکانات لوکس در ساختمان سفید نهاد ریاست جمهوری آمد. این هزینه ها بیش از ۷ میلیارد تومان برآورد شد.

* جشن همسر رئیس جمهور در کاخ شاه

همزمان با میلاد حضرت زهرا(س) همسر رئیس جمهور با برپایی جشنی به عنوان بزرگداشت مقم زن در یکی از کاخ های پهلوی جنجال آفرین شد. این جشن که مختص همسران مسئولین دولت بود به حدی اشرافی برگزار شد که اعتراض نمایندگان مجلس، علما، رسانه ها و مردم را در پی داشت.

* جشن سالگرد ۲۴خرداد

در سالگرد ۲۴ خرداد و انتخاب شدن حسن روحانی به عنوان رییس جمهور، دولت در سراسر کشور؛ در اغلب شهرها جشنی فرمایشی برگذار کرد که در آن از فعالان ستادهای انتخاباتی روحانی تشکر شد.

* پیامک تبریک سال نو

رئیس جمهور که هر ساله با آغاز سال نو شمسی میتوان از طریق رسانه ملی به هموطنان خود تبریک بگوید این بار دست به اقدامی عجیب و بی ثمر زد. حسن روحانی با انجام هزینه ای میلیاردی، سال نو را از طریق پیامک به ایرانیان تبریک گفت .

* همایش های متعدد

در یک سال گذشته همایش های متعددی چون همایش تبیین مفهوم اعتدال برگذار شد که با توجه به هزینه معمول این گونه همایش های تشریفاتی، مبلغ هنگفتی از بیت المال خرج این مراسمات شده است.
      

ریخت و پاش های دولت روحانی و سکوت اصلاح طلبان
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.