عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

دست‌چینی از عکس‌های عجیب و دیدنی خبرگزاری‌ها

دست‌چینی از عکس‌های عجیب و دیدنی خبرگزاری‌هاReviewed by Admin on Jan 19Rating: 5.0

 دست‌چینی از عکس‌های عجیب و دیدنی خبرگزاری‌ها

نوآوری در نگهداری گوجه‌فرنگی، گرفتاری در دروازه جهان، پارک هواپیما در باغچه، آبشار کاسه توالت، ماشین‌های با نمک و تصاویر عجیب و دیدنی دیگر که توسط خبرگزاری‌های بین‌المللی منتشر شده‌اند.

گرفتاری در مجسمه‌ای عجیب

یک دانشجوی میهمان در دانشگاه توبینگن آلمان به هنگام “نمایش شهامت” برای دوستان، در درون نماد واژن در مقابل انستیتوی میکروبیولوژی گیرافتاد. این نماد مرمرین اثر “فرناندو دلا یارا” است که ۱۳ سال پیش با نام “دروازه جهان” در مقابل انستیتوی دانشگاه توبینگن قرار گرفت.

موهای بافته شده

یک مدل روسی در نمایشگاه سن‌پترزبورگ مدل موی جدیدی را ارائه کرد که بیشتر به یک اثر هنری شباهت دارد.

چراغ سبز و هواپیما

یک هواپیمای از رده خارج شده در حیاط یک تاجر آلمانی در شهر بوخ‌هولز پارک شده است. او این هواپیما را در آمریکا برای مصارف تبلیغاتی خریداری کرده است.

آبشار توالت

در شهر فوشان چین واقع در جنوب این کشور، آبشاری از توالت‌ها و دستشویی‌ها قرار گرفته است. این اثر هنری با ۱۰۰ متر طول و ۵ متر ارتفاع از یکصد هزار کاسه توالت و دستشویی توسط شو یونگ و دستیارانش ساخته شده است.

گل‌مالی

تنها در برخی از مناطق ایران نیست که در ماه محرم “گل‌مالی” می‌کنند. گل‌مالی کودکان بنگلادشی به مناسبت چهل‌وسومین سالگرد جشن استقلال و یادبود جان‌باختگان در جنگ‌های استقلال این کشور.

پنگوئن عجیب

محققین برای تحقیق در مورد رفتار اجتماعی پنگوئن‌ها یک ربات به شکل “جوجه‌پنگوئن” را به میان آن‌ها فرستاده‌اند که “تعجب” دیگر پنگوئن‌ها را برانگیخت.

ماشین‌های “با نمک”

سانحه فروریختن دیوار یک کارخانه نمک در آلمان باعث مدفون شدن چندین خودرو در پارکینگ این کارخانه شد.

رکورد جهانی کیسه پلاستیکی

مطالب مرتبط:

در اعتراض به مصرف کیسه پلاستیکی شهروندان برلینی در فرودگاه این شهر ۱۲ کیلومتر کیسه‌های پلاستیکی مصرف شده را برروی طناب آویزان کردند.

استاد استتار

در طبیعت موجودات بسیاری در رنگ عوض کردن و استتار استادند، اما توانایی استتار این مارمولک کوبایی با نام علمی آنول “Anol” (سرده) خیره کننده است.

با تلفن همراه، بی تلفن همراه

تفکیک پیاده‌رو در شهر چونگ‌کینگ در چین برای عابرین پیاده که با تلفن‌همراه و یا بدون تلفن همراه در حال تردد هستند.

دوربین کنترل سرعت مجاز

دوربین‌های کنترل سرعت مجاز عکس این اسب در جاده ۴۵۵ به سمت اِپ‌ا شتاین در آلمان را ثبت کردند. این دوربین‌ها در صورتی که خودرویی با سرعت غیر مجاز در تردد باشد عکس آن را ثبت می‌کنند. البته بعدا معلوم شد این اسب با سرعت غیر مجاز در حرکت نبوده، بلکه سرعت بیش‌اندازه یک خودرو باعث به‌کار افتادن دوربین شده است.

نوآوری در نگهداری گوجه‌فرنگی

این خانم آلمانی که در باغچه خود گوجه‌فرنگی کاشته، بعد از مدتی متوجه شد که رشد گوجه‌فرنگی‌ها و وزن آن به‌قدری است که بوته احتمالا قدرت نگهداری آن‌ها را ندارند. او با این نوآوری از سینه‌بندهای قدیمی‌اش برای حفظ گوجه‌فرنگی استفاده کرد.

اگر فکر می‌کنید جا کم است!

اگر گاهی در مترو و قطار با ازدحام جمعیت روبرو هستید، این عکس قطار در هند را به‌خاطر بیاورید!

بعضی‌ها هم بجای موش،”گربه می‌دوانند”

در دیدار بارسلونا با تیم الچه حضور یک گربه سیاه در میدان لحظاتی جریان بازی را متوقف کرد.

خشم دکتر

دفاع دکتر ولادیمیر کلیچکو از عنوان قهرمانی جهان در مقابل کوبرات پولف.

دوچرخه در کابل برق فشار قوی

معلوم نیست چه کسی این دوچرخه را بر روی کابل برق فشار قوی قطار مسیر “وایل اَم راین” در ایالت بادن ووتنبرگ آلمان پرت کرده است. البته باید اشاره کرد که این دوچرخه از روی یک پل به پایین پرتاب شده و پلیس در جستجوی عامل این حرکت است.

دست‌چینی از عکس‌های عجیب و دیدنی خبرگزاری‌ها
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.