عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

زمان توزیع میوه شب عید اعلام شد

زمان توزیع میوه شب عید اعلام شدReviewed by Admin on Feb 25Rating: 5.0زمان توزیع میوه شب عید اعلام شدزمان توزیع میوه شب عید اعلام شد,توزیع میوه شب عید,زمان توزیع میوه شب عید,تاریخ توزیع میوه شب عید,زمان عرضه میوه شب عید,تاریخ عرضه میوه شب عید,عرضه میوه عید
مطالب مرتبط:

زمان توزیع میوه شب عید اعلام شد

وزیر جهاد کشاورزی ضمن اعلام زمان توزیع میوه شب عید گفت: میوه ی شب عید از روز ۲۲ اسفند ماه در میادین میوه و تره بار عرضه خواهد شد.
به گزارش خودمونی به نقل از جهان نیوز،‌ محمود حجتی در جلسه خبری امروز با اشاره به اینکه در تولید پرتقال، سیب و کیوی هیچ دغدغه ای نداریم، افزود: در هر سه محصول یعنی سیب، کیوی و پرتقال مازاد بر نیاز نیز تولید و ذخیره سازی شده است و یک میلیون تن سیب اضافه بر نیاز تولید کردیم.وی گفت: سازمان مرکزی تعاون روستایی به عنوان سازمان مباشر پرتقال را به اندازه کافی از کشاورزان شهرهای شمالی و جنوبی خریداری کرده است و نمایندگان این سازمان در این شهرستان ها عملیات سورت ، بسته بندی و ارسال پرتقال را به شهرهای مختلف آغاز کرده اند.

وزیر جهاد کشاورزی گفت: هیچ نیازی به واردات میوه مورد نیاز شب عید نداریم و با توجه به اینکه کشور ما چهاردرصد مرکبات جهان را تولید می کند، واردات نخواهیم داشت.

حجتی افزود: عده ای می خواهند با ایجاد فضای کاذب برای واردات زمینه سازی کنند اما اعلام می کنم هیچ نیازی به واردات نیست و میوه به اندازه کافی موجود است.

وی گفت: عده ای پارسال پس از بارش برف سنگین در دی ماه در استان های شمالی سر و صدا راه انداختند که برای شب عید میوه ای نداریم و با این جنگ روانی در صدد واردات مرکبات بودند اما همه دیدند که پرتقال به اندازه کافی وجود داشت تا جائیکه در ماههای آخر فصل بهار شاهد پوسیدگی و از بین رفتن مقداری از این میوه ها بویژه پرتقال بودیم.

وزیر جهاد کشاورزی افزود: میوه ی شب عید از هشت روز مانده به پایان سال یعنی از ۲۲ اسفند ماه تا ۳۰ اسفند، به طور مستمر در تمام میادین میوه و تره بار و مراکز عرضه مستقیم کشور عرضه خواهد شد.

زمان توزیع میوه شب عید اعلام شد
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.