عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

احتمال اعدام دو دختر ایتالیایی در دست داعش + عکس و فیلم

احتمال اعدام دو دختر ایتالیایی در دست داعش + عکس و فیلم Reviewed by Admin on Jan 5Rating: 5.0

 احتمال اعدام دو دختر ایتالیایی در دست داعش + عکس وفیلم

در حالی که اخبار درباره گروهی که دو دختر ایتالیایی را در سوریه ربوده همچنان ضد و نقیض است، ویدیویی در سایت یوتیوب منتشر شد که در آن این دو دختر گروگان از مقام‌های ایتالیا می‌خواهند برای آزادی آن ها تلاش کنند.

به گزارش خودمونی به نقل از العربیه، چند ماه پیش دولت ایتالیا خبر ربوده شدن این دو دختر را توسط تروریست ها در منطقه حلب سوریه تایید کرد.

احتمال اعدام دو دختر ایتالیایی در دست داعش (+عکس و فیلم)

تصویر دختران ایتالیایی پس از ربوده شدن
مطالب مرتبط:

این دو دختر که برای کار کردن در زمینه امداد رسانی به سوریه رفته بودند، در حالی در ویدیوی منتشر شده دیده می‌شوند که با حجاب هستند. یکی از آن‌ها تابلویی در دست گرفته که روی آن تاریخ ۱۷-۱۲-۲۰۱۴ نوشته شده است. دیگری از مقام‌های ایتالیایی خواست تمام تلاش خود را برای آزادی و بازگردانشان به ایتالیا به کار بندند. او گفت که در معرض خطر بزرگی هستند و تهدید به قتل شده‌اند. او مقام‌های کشورشان را مسئول حفظ جانشان دانست.

هنوز گروه رباینده نامشخص است. هیچ مقام رسمی ایتالیایی خبر منتشر مبنی بر ربوده شدن این دو دختر به دست داعش را تایید نکرده است. هیچ گروهی هم مسئولیت ربودن آن‌ها را بر عهده نگرفته است. اما در ویدیویی که شامگاه چهارشنبه ۳۱-۱۲-۲۰۱۴ منتشر شد گفته می‌شود که گروه النصره، شاخه القاعده در سوریه، این دو فعال در اژانس‌های امداد رسان را ربوده است. دلیل این اقدام هم «مشارکت ایتالیا در ائتلاف بین المللی» علیه گروه‌های تندرو، عنوان شده است. البته باید توجه داشت که این دختران پیش از آغاز عملیات ائتلاف بین الملل در عراق و سوریه ربوده شده‌اند.

احتمال اعدام دو دختر ایتالیایی در دست داعش (+عکس و فیلم)
تصویر دختران ایتالیایی پس از ربوده شدن

شایان ذکر است که دانیل رانییری خبرنگار ایتالیایی به همراه این دو دختر بود و او ربوده شدن آن‌ها را تایید کرده است. این خبرنگار موفق شد از دست آدم ربایان بگریزد.

پیش از این روزنامه «گاردین» در گزارشی نوشته بود: «گروه داعش دو دختر ایتالیایی، یک مرد دانمارکی و یک مرد ژاپنی را ربوده است». این خبر را اما یک مسئول در وزارت امور خارجه ایتالیا تکذیب کرد. این وزارتخانه و خانواده‌های دو دختر ربوده شده، تا کنون هیچ اطلاعات بیشتری درباره محل وجود آن‌ها، وضعیتشان و تلاش‌های صورت گرفته برای آزدایشان ارائه نداده‌اند.

دانلود

احتمال اعدام دو دختر ایتالیایی در دست داعش + عکس و فیلم
۵ (۱۰۰%) ۲ votes

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.