عکس بازیگران, مدل لباس, استخدامی جدید, اخبار جالب, زیبایی,دانستنیها

انفجار بسیار شدید خانه ای در تهران

انفجار بسیار شدید خانه ای در تهرانReviewed by Admin on Nov 10Rating: 5.0

 انفجار بسیار شدید خانه ای در تهران

مطالب مرتبط:

انفجار بسیار شدید خانه ای در تهران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران بیان داشت: دو دستگاه خودرو در داخل پارکینگ این ساختمان وجود داشت که آسیب‌های زیادی دیده بود و ۴ نفر نیز در داخل منزل گرفتار شده بودند.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از انفجار در یک منزل مسکونی واقع در خاورشهر به دلیل نشت گاز و مصدومیت یک نفر خبر داد.
215745 انفجار بسیار شدید خانه ای در تهران

جلال ملکی، اظهار داشت: در ساعت ۴:۴۸ دقیقه بامداد امروز انفجار شدیدی در یک منزل مسکونی واقع در خاورشهر فاز یک به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و مأموران دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: در پی اعلام این حادثه آتش‌نشانان با حضور در محل مشاهده کردند یک منزل به وسعت ۲۸۰ متر که ۲۰۰ متر آن بنا بوده در داخل زیرزمین آن انفجار شدیدی رخ می‌دهد و بخش غربی این ساختمان به دلیل شدت انفجار کاملاً تخریب شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران بیان داشت: دو دستگاه خودرو در داخل پارکینگ این ساختمان وجود داشت که آسیب‌های زیادی دیده بود و ۴ نفر نیز در داخل منزل گرفتار شده بودند که ۳ نفر از آنها کاملاً شوک زده بود که یک آقای ۶۰ ساله به دلیل برخورد اشیا از ناحیه سر و صورت آسیب دیده بود که به مراکز درمانی منتقل شد.

ملکی بیان داشت: پس از ایمن‌سازی‌های لازم در ساعت ۶ صبح عملیات این حادثه به اتمام رسید. علت این حادثه بر اساس بررسی‌های کارشناسان نشت گاز از وسیله گازسوز در داخل زیرزمین و جرقه حاصل از کنتاکت یخچال بوده است.

 

انفجار بسیار شدید خانه ای در تهران
به این مطلب امتیاز دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.