خانه » خبر » اخبار جالب » ضرب‌ و‌ شتم طلبه ناهی‌ از منکر در قم +عکس

ضرب‌ و‌ شتم طلبه ناهی‌ از منکر در قم +عکس

ضرب‌ و‌ شتم طلبه ناهی‌ از منکر در قم +عکس Reviewed by Admin on Aug 27Rating: 5.0

ضرب و شتم طلبه جوان,ضرب و شتم طلبه,ضرب و شتم طلبه ناهی از منکر,طلبه ناهی از منکر

 ضرب‌ و‌ شتم طلبه ناهی‌ از منکر در قم +عکس 

طلبه جوان ۲۲ ساله ای به نام «ابوالحسن محمدزاده» شامگاه جمعه ۳۱ مرداد ماه توسط اراذل و اوباش به دلیل انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر مورد ضرب و شتم قرار گرفت. 
 
«ابوالقاسم محمدزاده» برادر این طلبه ناهی از منکر٬ درباره جزئیات این اتفاق اسف‎بار اظهار داشت: برادرم حوالی غروب در خیابان دختری را مشاهده می‎کند که توسط چند موتور سوار پسر مورد اذیت و آزار قرار گرفته بود. ازاذل و اوباش در کحلی به آزار این دختر پرداخته بودند که مردم حضور داشتند ولی هیچکس جرات جلو رفتن نداشت. 
 
وی افزود: در این میان٬ برادرم جلو رفته و مودبانه به موتورسواران تذکر داد و از آنان خواست تا از ایجاد مزاحمت دست بردارند. موتور سواران با تذکر برادرم از کار خود منصرف شده و می روند. 
 
ابوالقاسم محمدزاده خاطرنشان کرد: ابوالحسن به مسیرش ادامه می دهد که دقایقی بعد٬ موتور سواری در انتهای خیابان باجک قم٬ وی را مجبور به توقف می‎کند. برادرم برای اینکه به موتور روبرویی برخورد نکند؛ به کوچه جنب خیابان می رود و به محض بازگشتن به خیابان اصلی٬ با اصابت ضربه ای به موتور سیکلتش، نقش بر زمین می‎گردد. 

برادر این طلبه ناهی از منکر گفت: هنگامی که برادرم قصد شناسایی فرد ضارب را داشت، مرد درشت اندامی با ضربه ای محکم٬ وی را از ناحیه صورت مورد ضرب و شتم قرار داد. پس از این اتفاق چشمانش تیره شده تا اینکه احساس سوزش از ناحیه دست می‎کند و پس از باز کردن چشمان٬ فردی را مشاهده می‎کند که درحال جویدن انگشت دستانش است(!). 
 
سایت تابش کوثر به نقل از این برادر ناهی از منکر می‎نویسد: اکنون دست ابوالحسن چهار بخیه خورده و بینی‎اش شکسته است. 
 

ابوالقاسم محمدزاده در پایان از مسئولین انتظامی استان خواست تا عاملان ضرب و شتم برادرش را به اشد مجازات برسانند تا دیگر شاهد اینگونه رفتارها با ناهیان از منکر نباشیم.

ضرب‌ و‌ شتم طلبه ناهی‌ از منکر در قم +عکس
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

قالب وردپرس
x

این مطالب را نیز ببینید!

اعتراف جراحی که پدرش را به قتل رساند

اعتراف جراحی که پدرش را به قتل رساند

اعتراف جراحی که پدرش را به قتل رساند در این مطلب می خواهیم برای شما دوستان عزیز در مورد جراحی ...